Чи писати про те, чого ніколи не бачили ;)

Писали коли-небудь тексти про те, чого ніколи не бачили? Зі мною таке буває доволі частенько ? Особливо знаковим для мене стало есе про архітектора Хундертвассера. Він був чудернацьким чуваком і споруди будував теж предивні. Тому коли я приїхала у Відень (ще до карантину), то не могла пропустити нагоду побачити нарешті те, про що колись писала ?

О-сьо-сьо він, цей будинок. Бо тут фоти чогось викладаються поганенько.

А за посиланням - мій текст: раптом вам стане цікаво, чи не бреханула я чогось зопалу ??

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ми багато що не бачили. І дещо - на щастя. І це будь-якого жанру стосується. Наприклад, того ж трилера чи детектива.

Показати 3 відповіді

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Бгггг :) Буває й таке :)
Коли я писала цей бложик. то мала на увазі, звісно, не фантастику чи фентезі. Казала про такі жанри як есе чи репортаж :)

avatar
Мар'яна Доля
14.01.2021, 09:30:22

Добре, що є Гугл, тож ми можемо описати й ті місця, де ніколи не бували)) Раніше письменникам доводилося довгий час проводити в бібліотеках та архівах, шукаючи потрібну інформацію, часом це тривало роками.

Мар'яна Доля, Це точно :) Пишучи про Хундертвассера, мала перед очима одне з мистецьких видань - з фото та коментарями фахівців. А вже потім побачила на власні очі :)

avatar
Ірина Звонок
14.01.2021, 09:01:07

Цікавий будинок! Я думаю, багато кому доводиться писати про те, чого не бачили. Особливо авторам історичніх романів, які повинні описувати міста, які давно змінилися, замки та палаци, що вже перетворилися на руїни... Але вони не ризикують так, як ви, бо можуть описати як їм завгодно, і ніхто вже не перевірить. :)
У мене є досвід описування того, чого я раніше не бачила. Коли я писала першу книгу, дія якої відбувалася у середньовічній Іспанії, де я до того не була. А потім я поїхала в Іспанію і схопилася за голову, бо все виявилося зовсім не таким, як я уявляла. Результат - буду все переписувати. Але якщо у вас такого відчуття не виникло, значить все добре! )
Порада щодо фото. Викладайте їх на сторінці https://uk.imgbb.com або схожій. А потім копіюйте посилання і викладайте тут.

Ірина Звонок, О, дякую за пораду - щось із фото в мене ніяк не складається :) А хочеться дати й візуальний супровід :)

Інші блоги
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
маю нові візуали, тож гріх не поділитись..
Привіт, мої любі❤️ Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай". Помічаю на собі його пильний
Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше