Додано
26.12.20 13:26:21
Підсумки 2020 та плани на 2021
Ось і добігає кінця 2020 рік. Він, безсумнівно, був дуже важким, але були й позитивні моменти. Для мене одним з них є творчий розвиток.
Цього року я стала автором Букнету та почала писати значно більше, ніж зазвичай. Для мене величезним стимулом стало те, що я знайшла своїх читачів, які слідкують за моїми історіями, оцінюють і коментують. Я безмежно вдячна кожному з вас.
Мені б ще хотілося поділитись деякими своїми творчими планами на 2021 рік. Звісно ж, книги "Загублена принцеса" і "Не знай і кохай" будуть завершені. У мене також є декілька ідей щодо нових історій, одну з яких я почну публікувати вже 1 січня.
Що ж, на цьому поки все.
Бажаю всім гарних свят! Хай 2021 рік принесе кожному те, про що він мріє понад усе)))
Jo Peters
97
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, шановні читачі! Власне, головна новина - в темі допису :) Сьогодні для книги "Король без минулого" я опублікую планове оновлення плюс подвійне позачергове (нарешті повернувши цим давній борг ^_^).
І на цьому
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Усім цікаво як виглядає Люся.
Вирішила що вона має бути такою... і уривок:
Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, цей рік справді був непростим... Але якось вже дали собі раду)). Бажаю тобі здійснення всього запланованого, дорогенька! (≧▽≦) П.С.: Якщо будеш писати нову історії, я готова взятися за її вбрання:33❤️.
Asteriya, Дуже дякую за таке тепле побажання))) Можеш не сумніватися, що я обов’язково ще звернусь до тебе за одежинкою для своєї історії, оскільки вони в тебе завжди вдаються пречудово❤️❤️❤️
Чекатимемо твоїх новинок й продовження книг, люба :)
Відлюднена Чарівниця, Дякую, сподіваюсь вони тебе не розчарують❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати