Про стимули, та повірення алгеброю гармонії :)
Знаєте, а корнкурси Букнету - таки дуже добра річ. Стимулюють розширити грані :)
От ну справді. Без конкурсу "Супергерой поруч" - не з'явився б "Фрілансер, або Спосіб не має значення" у такому вигляді, як тепер задуманий та пишеться. Я колись писав про не те, що улюблений, а головний жанр (як для автора художніх творів та читача) - де головною є логіка. І от . конкурс спонукає до творчого експерименту - поєднати такуий раціональний жанр, як детектив, із фентезі, що є його повною протилежністю. Що виходить..? Спробуйте прочитати те, що вже опубліковано. (Ну, й слідкувати за появою продовження, звісно.) Та напишіть: вам було б цікаво більше читати чисто детективну лінію чи фентезійну..?
Звичайно, я не буду зараз розповідати, не лише чим закінчиться. Я не буду писати навіть, чи знаю я сам, чим воно закнічиться. Можливо, вже знаю, а може, й ні...
А взагалі, якщо аналізувати, - з чого складається художній твір? По суті-то основних елементів три. 1. Опис місць чи предметів. 2. Опис думок (почуттів) та дій персонажів. 3. Діалоги. А завдання автора - розподілити по сюжету ці елементи так, щоб зацікавити читача. Як гадаєте, співвідношення трьох елементів впливає на привабливість твору? Яка повинна бути пропорція? Чи це - другорядне..?
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені подобається жанрове поєднання фентезі й детектива, недавно читала книги Тетяни Юр'євої, вашого"Фрілансера" теж додала в бібліотеку, думаю, на вихідних почитаю і напишу свої враження.
Мар'яна Доля, Не буду розповідати :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати