З Миколаєм!

Не знаю. як у вас, а з моїм Миколаєм завжди трапляються всілякі пригоди. От і сьогодні таке було...

Раптом посеред ночі легенько рипнули двері, і в щілину зазирнуло блискуче око, над яким кошлатилася біла брова. Потім висунувся кінчик білої бороди. Було тихо. Тому Миколай, полегшено зітхнувши, ступив на поріг і здивовано завмер.

А завмирати було від чого. На височенькій барикаді із зимових капців поважно валявся кіт. В одній лапі він тримав транспарант зі словами "Добро пожалувати!", другою вітально запрошував Миколая заходити. Рудий нахаба на повні котячі легені горланив святкову кото-миколайчикову пісню "Миколай, Миколай, кота мнясом пригощай!".

- Цить, тихіше, будь ласка, - прошепотів, відмерши, Миколай. - Я прийшов до твоїх дволапих з подарунками. Пропусти мене.

- Здоров, здоров, бородатий, - весело мнявкнув кіт. - Давно не бачилися - цілий рік! Жалуй добро - і проходь, хто тебе тримає...

Котяра ще раз зробив запрошувальний жест лапою і з новою силою загорланив:

- Миколай, Миколай, кота мнясом пригощай!

- Ну май совість, коте! - прохально заглянув котяці в очі Миколай. - Я не запасся м'ясом - якось з голови вилетіло... З подарунками для твоїх дволапих так закрутився, що світа білого не бачив...

- Я? Совість? - зробив вуха майданчиком кіт. - Ти з ким це торгуєшся, Миколаю? Моїми дволаписками він прикривається... А про мняу хто подумає!?

Котисько грізно підвівся на барикаді, аж захиталися високі черевики зі шнурівкою на товстелезній підошві й дзенькнула ложка для взуття. Розпушивши хвоста, рудий розбійник відкинув транспарант, взяв лапи в боки і посунув на Миколая...

А що було далі - читайте тут. 

З Миколаєм! :)

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мар'яна Доля
20.12.2020, 11:21:59

Повеселили)) Дякую за креатив!

Мар'яна Доля, Дякую, що прочитали :)

avatar
Ірина Маркова
19.12.2020, 21:42:48

Історія викликає позитивні емоції та казковий настрій) цікаво♡
Вітаємо зі святом, світла та радості всій родині, позитву і більше яскравих посмішок у житті)

Iryna Markova, Дякую! З Миколаєм!

avatar
Інка Вікторова
19.12.2020, 17:06:14

Сподобалося про Миколая і кота! Класно! І Вас зі святом!!))

Інка Вікторова, Дякую!

Інші блоги
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
маю нові візуали, тож гріх не поділитись..
Привіт, мої любі❤️ Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай". Помічаю на собі його пильний
Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше