Запрошую до прочитання! Зрадію всім)))

Ідея, яка крутилася у мене в голові понад два роки, нарешті, вилилася на папері (точніше на екрані). Замахнулася я масштабно і дуже сподіваюся, що мені вдасться донести до читачів те, що задумала. Можливо, не завжди буде зрозуміло, логічно й послідовно, але саме так лягає у мене ця історія, так я її відчуваю. З часом все стане ясно. Тому поступово з викладкою тексту буде й поповнюватися, так званий глосарій - словничок певних термінів, які необхідні в тексті. Щиро маю надію, що ця історія вам сподобається! Отже... Ґард. Цілителька

Анотація:

З часів створення Адама та Єви запалив Господь у людях іскру Божу, дарувавши їм вічне життя, рай земний, уміння й віру. Та згодом віра їх ослабла, люди стали смертними, втратили вищі знання та перестали чути Слово Його. Боротьба між добром та злом почалася й триває досі…  

За дивних обставин, яких Евелін Морт не може згадати, поки що, життя її перевертається з ніг на голову. Важкий тягар знань лягає їй на плечі, якого вона б воліла не приймати. Та чи є в неї вибір?! І чи зможе нести? Але, здається, доля її визначена вже наперед.

Цитати:

"Усе, що досі уникала,

Тебе без відома спіткало...

Від долі більше не втекти,

Так напророчили зірки!"

 

" - Ви хочете сказати, що у мене була клінічна смерть?

 - Так.

Евелін не могла в це повірити. Тобто, якби її не врятували, вона б... померла. І ніхто б не знав, де її шукати, тому що єдине озеро поблизу знаходилося на околиці міста. Навесні це досить-таки безлюдне місце. Вона часто туди приїжджала, коли потрібно було побути на самоті й подумати. Але лізти в озеро?!

 - О Боже, - видихнула дівчина, на очі навернулися сльози. - Але я нічого не пам'ятаю. Як я опинилася в озері? - в її голосі все ж прозвучали нотки відчаю, як вона не намагалася приховати свою паніку. Евелін подивилася на доктора, а потім сфокусувалася на незнайомцеві. Його вигляд, поза, манера поведінки показували, що він роздратований і найменше з усього бажав би тут перебувати. "

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Asteriya
07.12.2020, 00:15:15

Уривок і анотація зацікавили! Я ще й фентезі люблю, тож уже додала до бібліотеки! Якось прочитаю і поділюся враженнями))))). Нехай читачі будуть багатослівні, мила колего, а натхнення - нескінченним;)))❤.

Сана Елінс
07.12.2020, 09:29:56

Asteriya, радію, що змогла Вас зацікавити! З нетерпінням чекатиму в гості! Спасибі за приємні побажання, Вам зичу того ж!

avatar
Julia Pride
06.12.2020, 23:16:19

Щиро вітаю з новиночкою! Хоч я і не прихильниця фентезі, але цю історію обов'язково прочитаю! Натхнення вам, Сано, і відданих читачів ♥️

Сана Елінс
06.12.2020, 23:19:49

Julia Pride, це щастя мати таких читачів, як Ви. Чекатиму Ваших вражень від книги. Дякую!

avatar
Тетяна Барматті
06.12.2020, 22:24:37

З новинкою. Вдячних вам читачів))

Сана Елінс
06.12.2020, 22:43:12

Тетяна Барматті, спасибі велике, дуже приємно!

Дякую за новинку. Муз у поміч при написанні!

Сана Елінс
06.12.2020, 22:42:55

Наталья Русанова, Щиро дякую, пані Наталю! Муза мені дуже знадобиться)

Інші блоги
Шукаю бету для "Моровиці".
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше