Додано
30.11.20 21:39:08
Нарешті!!!
Нарешті завершено роботу над "Серцем Ізабелли або зухвалість - моє друге я!"
Я вже писала, що працювала над цією книгою дуже довго, з великими перервами в кілька років, мабуть, саме по цьому творі можна простежувати мою "еволюцію" як автора! Тому зараз я відчуваю якесь таке піднесення й водночас сум, бо доведеться попрощатися з цими героями! Можливо, не назавжди, хто його зна... Потихеньку зріють в мені певні ідеї щодо продовження, тим більше мої суперові - найкращі читачі ненав'язливо штовхають до цього. Ця книга по-своєму особлива для мене, бо це мій перший досвід з передплатою, перший досвід намагання писати за графіком, тому що є вже певні зобов'язання та відповідальність перед читачами і, насамперед, перед самою собою. Чи вдасться? Чи зможу? Як же довго я вагалася відкривати комерційний кабінет, як боялася... Але в один момент подумала, що якщо не пробувати, то й нічого не досягнеш! Це моя маленька перемога над собою, такий собі вихід з зони комфорту! І я щаслива, що наважилася! Нехай не топ, нехай не в бестселерах, але вже заради тих кількох читачів, які її придбали, я готова була зробити неможливе! І повірте, інколи так і було! Розписувати не буду, як важко мені було все поєднувати, жертвуючи повноцінним сном, бо моя ціль не пожалітися, а поділитися радістю! Тож я змогла!
Для тих, хто чекав, щоб прочитати, коли книга вже завершиться - ласкаво прошу! "Серце Ізабелли або зухвалість - моє друге я!"
Для тих, хто вперше вирішить познайомитися з цим твором - вас чекають пригоди, таємниці, а ще кохання, яке зародилося всупереч! Мої герої не ідеальні, вперті, зі своїми комплексами, вони роблять помилки, дурниці, але найголовніше - вчаться на своїх помилках і понад усе прагнуть бути щасливими!
А поки мої герої з нетерпінням чекають на нових читачів, щоб розповісти свою історію, я, нарешті, продовжу роботу над книгою, думки про яку не дають мені спокою вже другий рік! Мої нотатки терпеливо чекали, коли я зможу цьому твору присвятити всю себе і весь свій час! Тому, як то кажуть, з Богом! Хотілося б взяти з моїм майбутнім задумом участь в конкурсі "Супергерой поруч", але це залежить не тільки від мене, а й від моїх читачів! Дуже сподіваюся на вашу підтримку, а поки готую для вас новинку, яку презентую в перших числах грудня!
Сана Елінс
332
відслідковують
Інші блоги
Мені потрібна людина (або кілька людей), яка готова стати першою жертвою... тобто першою, хто читатиме роман ще до його завершення. ? Зараз я активно працюю над «Моровицею» — новим романом про українську міфологію,
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,

4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з завершенням книги. Цікава, складно було чекати на нові проди,бо зотілося зразу і все прочитати))) Хочеться продовження. Бажаю вам натхнення, а нам нових книг від вас.
Сана Елінс, Дякую❤️
Натхнення Вам
Наталя Бартош, щиро дякую! Дуже приємно!
Вітаю із завершенням! Сподіваюсь, найближчим часом зможу нарешті дочитати до кінця цю історію!)
І, звичайно, чекаю (і нас багато) на Ваші цікавенькі новинки!!!)))
Леся Гаврильців, дякую, Лесю, як приємно це чути! Напишіть мені, будь ласка, в інстаграмі в приват, маю до Вас пропозицію!
вперед, буду чекати на нові ваші звершення)))
Цікаво пишете, а нам ще цікавіше читати
а вам наснаги, і впевненості у своїх силах))))
Dana, Даночко, дякую Вам за підтримку! Мати таких читачів - щастя!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати