"Брудні секрети твоєї дружини" - фінал!

Отож, рада повідомити, що остання глава книги «Брудні секрети твоєї дружини» вже на сайті! За традицією, розповім кілька слів про процес створення і плани на майбутнє.

 

Кілька фактів:

 

1. Мушу констатувати: це ледве не найкоротша із моїх тутешніх книг, але писалася вона важче і довше, ніж інші. Навіть довше, ніж удвічі більша «Твоя згідно з пунктом три». І забрала у мене ну дуже багато сил, але все ж я рада, що представила її!

 

2. «БСТД» мала бути опублікована ще навесні, після роману «Не хвойда». Але я була страшно незадоволена тим, що виходило, тож плюнула і взялася за легку історію «Будуть лише ночі». Насправді я дуже хотіла написати і показати цю книгу, але був ще один мотив – мені просто потрібна була перезарядка після кількох слр, хотілося написати щось трішечки з іншим акцентом)

 

3. Соломія мабуть вийшла найбільш складною з моїх героїнь, але разом з тим найбільш близькою мені самій. І єдиною, з якою я маю хоч щось спільне – обоє пишемо вірші)) Просто було вкладати у її вуста багато своїх переконань, важко було продумувати її секрети)

 

4. У цій книзі я позбирала багато різних думок, які були розкидані по моїх нотатниках, на гугл-диску, у вордівських документах і т.д. Тому сильно тішуся, що знайшла тепле місце цим неприкаяним нотаткам. І віршам! Вони теж не писалися спеціально під твір, а просто «завалялися». До речі, вірш, який розповідає Соломія у таксі, я якось теж читала, тільки на тверезу голову) То був поетичний батл у рамках фестивалю еротичної поезії «Березневі коти» в Ужгороді років сім тому, і мабуть це був мій перший досвід представленні публіці твору з натяком на +18) Щоправда, для книги я його трішки скоригувала.

 

5. Насправді у мене ще багато думок щодо цієї книги. Я, як завжди, аналізую, перечитую, думаю, що могла написати краще, що не втілила, але загалом задоволена на 90%, тож зі спокійною душею можу братися за новий сучасний любовний роман. Ну, точніше вже взялася. Якщо ще точніше, початі аж три історії. Але, звісно, доведеться зробити вибір на користь однієї, і якщо все піде добре, ви дізнаєтеся, що я вибрала, вже до кінця наступного тижня)

 

6. Хочу подякувати усім, хто проявив увагу до цієї книги, - дуже ціную кожну зірочку, кожен коментар, кожне прочитання. Дякую, любі читачі, за вашу присутність, сподіваюся, що твір подарував вам гарні емоції! І обіцяю найближчим часом потішити новинкою! До нових зустрічей!)

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
марина власова
13.11.2020, 11:14:18

Вірші класні!

Устина Цаль
13.11.2020, 11:16:36

марина власова, Дякую)

avatar
Олеся Глазунова
13.11.2020, 10:50:58

Устиночко, вітаю Вас із завершенням книги!!! Дууууже відчувається, що книга виплекана, випещена та... РОЗКІШНА!!!! Я отримала величезне задоволення читаючи її))
Дякі, дякі, дякі!!! ❤️❤️❤️
Чекатиму на нові твори

Устина Цаль
13.11.2020, 10:54:09

Alesia, Дякую, що оцінили!) Новинка не забариться)

avatar
Ліна Алекс
13.11.2020, 10:43:11

Мені дуже імпонують думки, які ви вкладаєте у тексти, я вже, здається, писала про це у коментарях до "Секретів...", і теж знаходжу багато спільного з героїнею. У вас вийшов справді гарний і глибокий твір, і я дуже рада, що його прочитала.

Устина Цаль
13.11.2020, 10:48:17

Ліна Алекс, Цей твір для мене справді особливий, рада, що висловлені думки припали Вам до душі.
Дякую!)

avatar
Наталя
13.11.2020, 10:27:56

Мені сподобалася ця історія. Дійсно, у кожної жінки є свої секрети, таємниці.
Взагалі, дуже цікаво читати ваші твори. Дякую!

Устина Цаль
13.11.2020, 10:46:24

Наталя, Щиро дякую!)

avatar
Наталя Табака
13.11.2020, 10:12:36

Чекаю новинку ,вітаю з завершення такої,,ОСОБЛИВОЇ" історії

Устина Цаль
13.11.2020, 10:46:10

Наталя Табака, Дякую!)

Інші блоги
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Андрій дізнався правду про Кузю
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше