[результати] Поставте питання і виграйте рекламу
Дорогі автори, сьогодні ми раді оголосити результати конкурсу на найцікавіше питання автору Букнет Міці Стів.
Результати конкурсу
1 місце: Vladik Voloshun
Нагорода: 400 переходів по банеру на книгу
Питання: Кожен, хто пише, представляє іншим певну думку, ідею, свій варіант розвитку подій (альтернативну історію, якщо так можна сказати) тієї чи іншої події,про яку пише, а ще кожен автор має, певного роду, обов'язок — нести світло іншим. У мене питання: що саме ви намагаєтесь дати (донести) людям своєю творчістю? Або якою є мета вашого написання? Дякую.
Відповідь Мiцi Cтiв:
Кожен твір, для автора, є унікальним і найкращим, адже саме він створив його. Звісно, що і я серед таких авторів.
У кожну книгу я намагаюся вкладати певний зміст. Для прикладу, візьмемо «Тренер і мої 107». Її прочитало немало людей, але тільки одна дівчинка написала мені про її зміст. Це небагато, але хай там що, та людина зрозуміла суть книги, а значить досягнуто поставленої мети.
Цією книгою я хотіла показати, що неважливо скільки ти важиш, якого соціального статусу, а важливо те, яка ти людина, всередині, а не зовні. Зовнішність — це наша оболонка, яка може бути оманливою, так само, як і слова, але от душа проявляється, рано чи пізно.
Так само було і з моїми героями: Сергій зустрів 107-ми кілограмового "комара", а Яна — красеня. Вони мали тільки зовнішність, а пізніше дізнавшись одне одного, зробили свої висновки.
Цитата з книги «Тренер і мої 107» про думки Сергія, про його переосмислення: «Яна змогла відкрити мені очі, та з кожним разом..., я дивувався сам собі й власному способу життя, тим стереотипам, які сам і встановив для себе.»
Цією книгою я хотіла показати, що незважаючи на свою зовнішність, потрібно завжди бути собою, адже десь по світу ходить твоя половинка, яка прийме тебе такою, яка ти є, з усіма твоїми мінусами і плюсами.
У циклі книг «Повороти долі»: через усі три книги я старалася провести паралель та надати певні приклади тому, що «все, що не стається – стається на краще, а пізніше ми розуміємо, чому сталося все саме так, а не інакше».
Звісно ж, що це не стосується смерті. Кожна ситуація, кожен випадок чомусь вчить нас, а ми вирішуємо, як все це сприймати.
Я не знаю, як пишуть інші автори, та хто чим керується, але я стараюся вкладати у свої твори прихований зміст і повчальні ситуації.
Я не маю уявлення, чи всі їх розуміють, але декілька коментарів назбирала (для колекції), тому можу думати, що не марно так заморочуюся.
2 місце: Лана Іссан
Нагорода: 300 переходів по банеру на книгу
Питання:
Доброго вечора. Вітаю вас, Міко, з таким чудовим результатом. Як відомо, навіть в одного автора всі книги сприймаються читачами по-різному. На жаль, не всі однаково популярні. І кожна наступна, хоч автор вдосконалюється, не завжди є популярнішою від попередньої. Як вважаєте, від чого залежав успіх вашої історії про «107»? Що вас надихає писати з гумором? Що допомагає не розчаровуватися, коли щось не вдається? Дякую. Бажаю подальших успіхів.
Відповідь Мiцi Cтiв:
Привіт, Лано. Дякую за таку кількість питань.
Як вважаєте, від чого залежав успіх вашої історії про «107»?
Перше, на що звертає увагу, це картинка: обкладинку, потім йде назва. Якщо з цим все окей і йому прийшлось до душі все вищеперераховане, то читач відкриває книгу та ознайомлюється з анотацією, чи переходить до першого розділу, а деякі перечитують коментарі – тут усе індивідуально, та задача автора зацікавити читача в анотації й першій главі, адже після цього він приймає рішення: читати, чи «піду шукати щось інше – не зайшла».
На мою думку, це перші сходинки до успіху, ну і звісно ж, сам текст та розвиток подій. А писати потрібно так, щоб самому було цікаво прочитати свою «писанину» не один раз.
Що вас надихає писати з гумором?
Тут нічого надто цікавого немає: я люблю сама читати щось із гумором, тому стараюся його використовувати. Гумор надає особливості твору, навіть якщо це занадто плаксива історія.
Читачі – ті самі люди, що я з вами, Лано, і їм хочеться прийти додому, прочитати історію, посміхнутися чи заплакати, адже читачі переживають ті самі емоції, що і головні герої.
Ми зараз живемо у не найкращий час, тому потрібно веселити людей так, як можемо)))
Що допомагає не розчаровуватися, коли щось не вдається?
У мене в житті не все вдається так, як я цього хочу, та думаю, що я така не одна.
Все залежить від характеру та сили сприйняття «вашого розчарування». Я по натурі — пофігіст, тому сприймаю усе не так емоційно.
«Ще й на моїй вулиці буде свято!» - на все потрібен час та терпіння.
Ми живі люди, тому нам притаманне розчарування. Якщо ми не хочемо зарити свої здібності, то потрібно дивитися на більшість речей через «рожеві окуляри», радіти з найціннішого, знаходити радість у простих речах, ніколи не зупинятися, не тупцювати на місці, адже «добрий сусід» може покласти граблі під ваші ноги!
3 місце: Лілі Віолет
Нагорода: 200 переходів по банеру на книгу
Питання:
Привіт! Що ви оберете один мільярд доларів чи видалити всі ваші історії та більше не публікувати їх? Мені було б дуже цікаво почути вашу відповідь на це питання. Лілі Віолет. Успіхів та натхнення вам.
Відповідь Мiцi Cтiв:
Мені запам’яталося декілька «таких» питань, та саме на це я вирішила відповісти.
Безумовно, гроші важливі у сучасному житті та багато що можна купити за них.
Я думаю, що зі мною зараз погодяться багато авторів, які віддані своїй справі, а не просто пишуть, бо треба: кожен мій твір, незалежно від його обсягу та популярності, є для мене, свого роду «дитиною»: ти її народжуєш, плекаєш, виховуєш, пускаєш у світ, де вона потрапляє в різні перипетії, але ти все одно не залишаєш її, адже це ТВОЄ!
У мене брат — художник, і він так само ставитися до своїх робіт, як я — до своїх книг. Автори не одні такі «мами» чи «татусі», які будуть оберігати те, що створили, але це знову ж таки індивідуально.
А ви, Лілі, продали б свою дитину за мільярд доларів?
Бо я на це не здатна….
Увага! Шановні переможці конкурсу! Скоро з вами зв'яжеться рекламний відділ Букнет. Будь ласка, не забувайте перевіряти електронну пошту, вказану вами в профілі. Vladik Волошин, на жаль, ви не вказали свій нік. Тому ми чекаємо, що ви самі зв'яжетеся з адміністрацією Букнет за допомогою електронної пошти: pr@litnet.com
***
Умови
- Прочитайте інтерв'ю з Мiкою Стiв, якщо ще цього не зробили.
- Поставте цікаве питання автору в коментарях до посту на Facebook. Не забудьте зазначити своє ім'я на Букнет.
- Поставте лайк або будь яку iншу эмоцiю цьому посту, а також зробiть репост на свою сторiнку.
Після закінчення конкурсу автор вибере 3 найцікавіших питання і дасть на них відповіді. Переможці отримають:
Нагорода
1 місце 400 переходів по банеру на книгу
2 місце 300 переходів по банеру на книгу
3 місце: 200 переходів по банеру на книгу
Завершення конкурсу
29 жовтня о 23:59. Ми оголосимо результати протягом п'яти днів після завершення конкурсу.
Важливо!
- Ми НЕ надаємо переходи по банеру на оповідання, заморожені книги та фрагменти для ознайомлення.
- Банери переможцям конкурсу робить Букнет
- До участі в конкурсі допускаються особи від 16 років
Всім удачі!
Ваш Букнет