Додано
24.10.20 11:48:56
Ідея
Чи бувало у вас таке, що після прослуховування якоїсь пісні (прочитання книги, перегляду фільму) ви настільки надихалися, що самі хотіли творити? Саме таким способом я дійшов до того, щоб написати "Між двох світів". Якось мені довелося прослухати досить похмурий, але прекрасний трек "Призрак" від не менш прекрасного виконавця під псевдонімом Sagath. І от, коли я вже невідомо який раз прослуховував цю пісню на повторі, мені в голову прийшла думка: "А чому б не взяти за основу трагічну історію, про яку тут йдеться і не створити на її основі щось своє?" Саме таким способом і з'явилась історія, під назвою "Між двох світів".
Дмитро Несен
14
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАвжеж, буває) Пісні класно занурюють в якийсь настрій))
Буває!
Бувало, і не раз, я б сказала постійно! Схожа ідея з Вашою в мене з'явилася давно, але поки що тримала її десь там, на задвірках свідомості. І чомусь під пісню Кетті Перрі “In another life”. Книгу Вашу вже добавила в бібліотеку, мені сподобалося, як Ви пишете. Цікаво, як розгортатимуться далі події. А ще Ви дуже переконливо описали несприйняття героя себе в такому стані. Натхнення і багато читачів Вам!
Сана Елінс, Дуже дякую за Ваш відгук! Дуже приємно!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати