Гайда, дівчатка, полювати на сусіда!

Всім привіт!

За  вікном дощ,  небо сіре і зовсім непривітне, осінь сьогодні в плаксивому настрої? А так хочеться помилуватися жовто-багряними шатами,  останніми теплими промінчиками? І душа потребує до  чашки духмяного чаю та смачненької шоколадки, яка  самотою загубилась десь в столі,  чогось світлого, радісного,  чуттєвого? Знайомо?

Тоді ловіть рекомендацію! Гайда читати «Полювання на сусіда» від  Ерін Кас,  бо ж ліпше не сумувати, а провести вільну (інколи зовсім не вільну) хвилинку з чудовою книгою. Позитивні емоції гарантовано!

 

Анотація

Життя цікаве й багатогранне, повне неочікуваних поворотів та сюрпризів. Для когось вони приємні, а хтось змушений миритися, зціпивши зуби. Як от я. Мене спіткав переїзд, неочікуваний й небажаний у таку глушину, де єдиною веселою розвагою є хіба що полювання, а інтернет ловить тільки на свята. Та це виявилося не найстрашнішим, що могло статися. Сусід! Самовпевнений й нестерпний грубіян, у якого є тільки одна правильна думка — його власна. Який дратує мене до потемніння в очах. Полювання кажете? Доведеться прийняти виклик, та не обіцяю що полюватиму за правилами. Комусь після мого полювання доведеться визнати поразку і це буду точно не я!

 

І звичайно   цікавенький  шматочок:

 

Тиша… Такий приємний ранковий спокій порушений тільки співом пташок й шелестінням листя на деревах. Сонце помалу підіймається з-за обрію, хочеться заплющити очі й відчути на обличчі перші лагідні промені. Чудовий час, сповнений натхнення й внутрішнього піднесення. Та зараз це припиниться. Через… одна, дві… Шалений гуркіт пронизує таку приємну тишу. Сусід! Знову вийшов на свою ранкову забаву, та сьогодні чаша мого терпіння переповнилася й мовчанку доведеться скасувати. Ну, тримайся! Ти хотів війни? Дочекався!

Гарного  дня!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марічка Мельник
17.10.2020, 05:28:19

І я вже крізь "тенета"... вийшла на "полювання..."))) Натхненнячка вам, красуні❤

Показати 2 відповіді
Ерін Кас
17.10.2020, 08:53:45

Марічка Мельник, Щиро дякую, сонце))

avatar
Ерін Кас
16.10.2020, 20:33:33

Щиро дякую за рекомендацію, Олю! Мені дуже приємно, що ця історія тобі до вподоби))

Показати 2 відповіді
Ерін Кас
17.10.2020, 08:52:28

Ольга Сова, Дякую! Навзаєм))

avatar
Уляся Смольська
16.10.2020, 18:15:28

Вже полюю))) Уривок - мега класний! Дякую за рекомендацію класної книги))

Показати 2 відповіді
Ольга Сова
17.10.2020, 08:17:08

Уляся Смольська, Мені теж дуже подобається))

avatar
Олеся Глазунова
16.10.2020, 17:19:00

Ой, як класно! Дякую. Я вже вполювала цю книжечку )))

Показати 2 відповіді
Ольга Сова
17.10.2020, 08:16:41

Alesia, Таки так, книжка супер!

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше