Цитати "Дочка Грішника"!)

    Анотація:

 

Чи могла я уявити, що моє спокійне та щасливе життя це — ілюзія? Ні... Такого навіть і уявити не можна. Зразкова сім'я, зразкові батьки й донька, яка ніколи в житті не зробила чогось, щоб осоромило цю родину. Але, болюча правда вдарить тоді, коли її й не очікуєш зовсім. Цю правду принесе Він — Єгор Баклан, той, при згадці якого, мурахи вкривають шкіру від страху. Він негідник, нелюд, монстр, який зруйнує цю ілюзію, але... не тільки ілюзію, не тільки відкриє очі на правду. Він зруйнує усе моє життя. Виявляється, я — донька ГРІШНИКА, а не зразкового батька. Аби не втратити своє життя, залишається лише один шлях — бігти.

 

Цитати з книги: 

1. "Пронизує поглядом, немов дивиться крізь найчистіше скло й бачить усе, що там заховано. Довго, ніби вичікує чогось. Його погляд такий спокійний, наче я на лазурному березі, а хвилі його очей заспокоюють, але водночас кричать про небезпеку. Порожнеча змішується зі спокоєм і виплескується на берег чимось незрозумілим."

 

2. "Саме в цей момент, дивлячись у вміст цієї теки, я пізнала справжній біль. Саме у цей момент у мені посіяли те зернятко і душа зрадницьки почала його виплекувати як своє власне дитя. У цей момент пізнаю новий вид коктейлю. Коктейль болю, з виразними інгредієнтами жахіття та страху. Коктейль, який змішав для мене власний батько, а цей чоловік приніс на блюдечку. Так закінчується казка, яка мала б мати щасливий кінець, але здається у цій історії не буде жодного. І я маю лише один вихід – бігти."

3. "О Господи! Це він – Єгор Баклан. Той, ім'я якого я запам’ятала на усе життя, ім'я, яке міткою впилось у мою голову та засіло страхом глибоко у душі. Я надіялась, що ми ніколи не зустрінемось, але зараз він стоїть прямо переді мною й просто мовчить та пропалює мене морською хвилею у якій зривається буревій. Боже… махаю головою, приводячи думки до купи, у мене зовсім інша зовнішність, тому головне не видати себе. То ж, натягую на обличчя посмішку, а за цією посмішкою ховається страх. Він губить, розбиває дух, страх – це наймогутніша зброя, і від цієї зброї не має захисту… не має щита. Тру нервово серветкою ту пляму на сорочці. Здається. Що протру там діру до самого серця, але зрозумівши це зупиняюсь. Не можу більше тут залишатися. Єгор так і мовчить, кидаю на нього останній погляд і ховаюсь за дверима кав'ярні. Тільки там видихаю спокійно, тільки там хапаю частки кисню й наповнюю ними легені, тільки там відчуваю, що вільна. Та тільки… "

4. "Голосно видихаю привідкривши вуста й хапаю скільки м’яти з кавою, скільки можу, хоча… здається, мені й цього замало. Боже… дурман заполоняє усі думки й тіло, бере у полон усю мене, й байдуже, що я мала б вириватися, бо я цього не хочу. Мені до чортиків подобається ця жорстокість… я божевільна… голосно вдихаю й відчуваю як підіймаються груди з кожним вдихом. Пальці на шиї напружуються, як і росте напруга між нами. "

5. " Ярість у мені наростає, перевищуючи максимально допустиму температуру у лазні за стовпчиком Фаренгейта, шоколад на кінчику язика топиться за секунди й закипає густими бульбашками. Відчуваю, що зараз вибухну і шоколад разом зі мною, тільки, більше він не додає солодкості каві, він її гірчить удвічі більше, як і гірчить погляд батька пропалюючи мою душу."

6. " Його жорстокість вбиває мене. Розриває серце без анестезії на тисячі мілких частин й колупається там ножем, аби зробити ще болючіше. Я вся тремчу від свого страху і його божевілля. Тепер не заспокоює та м’ята, бо більше вона не м'яка та солодка… тепер вона така, наче сам Диявол настоював її для мене сотнями років, поки перебував у пеклі. Противна… настільки, що коли торкається язика, хочеться її виплюнути, бо інакше захлинешся тією гіркотою. Й більше ніяка кава і навіть цигарки не рятують ту м’яту, бо вони потопились у її гіркоті та самі стали з нею одним гидким цілим. Я не могла навіть уявити, що Єгор такий… знала, що покидьок, тварина, але… щоб наскільки.


Сльози котяться щоками, а я й сили не маю, аби їх зупиняти. Мені просто байдуже, бо розчарована. У чоловікові, через його жорстокість, а ще більше у собі, бо недооцінювала його спроможностей. Яка ж я дурепа! З таким монстром потрібно боротися… воювати за свою свободу, а я як покірна вівця, яка навіть не протестує своїм мукам, а просто чекає, коли закінчиться ця безжальна гра у якій я… точно програю. Тут навіть не має іншого варіанту, бо такі як він – завжди у виграші. Такі, як він лише користуються, підпорядковують, а зрештою – знищують, розтирають тебе як попіл між пальцями й здмухують залишки тебе туди, де ніколи не знайдуть навіть такі, як Шерлок Холмс."

 

7. " Примусово розсовує мої губи й пропихає язика на якому приготована доза отрути, спеціально для мене. Я наче власниця, але не господаря цієї отрути, а її самої. Приймаю й задихаюсь, куштую її, ніби найвишуканіший десерт у своєму житті й відразу роблю замовлення на добавку. Навіть, якщо помру, навіть, якщо серце зупиниться, буду насолоджуватись нею у раю… чи пеклі, адже я дочка грішника і дружина Диявола… очевидно й місце моє у пеклі й там мене чекають із широко відкритими обіймами."

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Секст Грей
04.09.2020, 00:08:11

- Сьогодні з хлопцями читали Вашу книгу. Нам сподобалася, - "Не кажи їй, скільки нас було, гаразд?!", - подумав він і продовжив, - А оце Баклан, коли запхав язика крізь губи з отрутою. Це на язиці була справжня отрута, чи мається на увазі, задоволення героїні, яке вона отримує, коли Єгора його запихає?

Показати 8 відповідей
Мар'яна Доля
05.09.2020, 00:30:39

Коментар видалено

avatar
Ірина Кузьменко
02.09.2020, 17:46:15

Даріна, дуже цікава книга))) ❤️❤️❤️
Із задоволенням та великою цікавістю читаю))))
Історія захопила із самого початку)))
Натхнення Вам ✨✨✨✨

Даріна Ку
02.09.2020, 18:31:46

Ірина Кузьменко, Велике дякую за коментар))❤️
Щаслива мати таких читачів, а ще прекрасних колег!))

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше