Додано
23.08.20 17:53:28
Завжди важко почати
Основною проблемою для початківця — це почати . Як же ш правильно передати те, що видумує фантазія і фільтрує уява. Велика кількість думок, ідей, а як же ш це передати. Але і ніхто не казав, що буде легко. А, що думаєте Ви?
Алекс Перейра
8
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли я не знаю з чого почати книгу або розділ, то починаю її з діалогу))) можливо, це тупо, але мені допомагає)
Богдана Малкіна, Цікаво, треба спробувати
Ха. Найскладніше - закінчити! Почати одне, друге, третє - великого ума не треба. А от пройти фазу кульмінації і написати гідну кінцівку - оце складно
Анна Пахомова, Почати, продумати героїв, сюжетну лінію, без початку не буде й кульмінації, без початку й не буде кінця))
Як писала Ліна Костенко: "Щоб добре навчитись ходити, потрібно не раз упасти." Всі колись були початківцями, і навіть у геніальних письменників перші твори могли бути незграбними і невдалими. Тут головне не зупинятися і працювати над собою, і з часом прийде уміння. Проте часто буває, що початківець викладе першу спробу - і його починають нахвалювати, роблячи "знижку" на те, що він починає, йому важко. Тут головне - не передати куті меду, бо після похвал людина може сказати - о, в мене круті твори, я талант. А коли хтось раптом заїкнеться що в нього трапляються помилки - то ще й образяться, що його таланту заздрять. Тому має бути водночас і впевненість у собі, і самокритичність та бажання вдосконалюватися.
Манон Леско, Досконалості немає меж)) Може, рано чи пізно всі такі будемо))
Як на мене, головне перестати мріяти, як писатимеш, а сісти і писати. В разі чого можна завжди твір згодом переробити. Хоча б по сторінці на день. За рік буде роман :)
І моя особиста порада: перший великий твір не показувати читачам до його завершення. Бо інакше може сформуватися залежність від читацької думки, від чого потім буде дуже важко позбутися.
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Гарні поради. Повністю згодна.
Частенько я намагаюсь записати в нотатках те, що мені прислинося. Інколи на це вистачає двох рядків (як ідея), а інколи все завершаеться закінченням повноцінної новели. Якщо не думати, що це початок, то набагато легше.
Богдана Малкіна, І не тільки, блокбастер, фентезі,трилери жахи , а деколи все на купу, а якщо додати романтичності то капець
Легко ніде не буває, просто потрібно настроїти і якщо щось задумав, то те й робити, а не відкладати на потім (чим далі в ліс, тим глибший страх). Суджу по собі: писати я мріяла ще з дитинства, і зараз дуже рада, що у мене є така можливість - викладати власні твори на Букнет. Отже, задумала - зробила, а реакція прийде з часом))
Алекс Перейра, А чому льодяне? І тут уже справа автора, адже смаки у читачів різні і всі вони вибагливі) Зібрати аудиторію - справа не з простих, і реклама будь-якого типу тут відіграє важливу роль))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати