Додано
18.08.20 18:24:05
Факап з першої сторінки
Розпочала роботу над новою книгою Леліт

І з першого розділу невдача.
Виклала Вступ і Розділ І
Працюю далі, набираю текст наступного розділу, думаю погляну, що там з переглядами, чудова цифра 55, але щось не так. Нікому не подобається, зовсім.
Сиджу, сумую, думаю дай перечитаю.
І ось, біда звідки не чекали, я просто втратила три сторінки.
Коли копіювала текст, забула скопіювати.
А воно без них, все таке недолуге і не клеїться до купи.
Тепер дивуюсь, як ті хто читав, стримав себе і нічого не від коментував.
Дякую, ви просто неймовірна, стримана і толерантна аудиторія.
А тепер було б не погано, якби ви мене, ще й потішили і розповіли свої історії факапів.
Мигаль Мартин
34
відслідковують
Інші блоги
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНічого страшного, все буде добре
А я завжди пишу глави наперед, на наступний день. І от, за звичкою, була запланована публікація. І на половині глави пропадає інтернет. Потім я благополучно про це забула. І от моя подруга о 12 ночі питає, а що то в тебе за така глава. Добре, що швиденько прибрала)))
Ана-Марія Еріш, Ох вже ці провайдери))) Захопили не помітно світ)))
Привіт)) У мене постійно щось трапляється))) Розкажу про останній випадок з викладкою розділу "Магічне кохання. Турнір на виживання". Цей роман писався мною давно(10 років тому) і через це деякі моменти я змінюю))) Наприклад, троє з п'яти головних героїв взагалі змінили свою стать порівняно з оригінальним сюжетом.))) І от в останньому розділі я так і залишила один шматочок з незміненою статтю.....)) Добре, що у мене є друг, який вичитує цей мій роман одним з перших... Він вказав мені на шматочок і я швидко його виправила))
Мигаль Мартин, так...))) і переймалась, чи не встигли інші читачі прочитати так само неправильно +___+ бо не всі готові до героїв-трансів ахахахах)))) але ніби все нормально... я швидко виправила)))) Тепер сама теж перечитую з режиму читалки періодично)) щоб бачити твір так, як бачуть його читачі
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати