Додано
12.08.20 23:50:16
О мій Дан, мій ангел... | Book Trailer 2020
Привіт, усім, любі!
А я до вас із сюрпризом. Так, знову бук!) Ура))) Цього разу, він дався мені дуже легко, бо потратила на нього приблизно годину. Не буду мучити вас більше.) Бук внизу.
Приємного перегляду і такої ж ночі, любі мої!))
Отже, сам бук:
Мілена Міліган
151
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже красиво і чуттєво:)
Ретта Кім, Дякую, люба. Мені приємно)❤️
Гарний буктрейлер, сонце:3. А ггероя ти часом не з однієї дорами-фільму взяла? Я її ще не бачила, щоправда, але чомусь так здалося)). До речі, а він там часом теж не Дан зветься?:33 Взагалі, круто вийшло. Ти молодець))))❤️
Asteriya, Так, викручувалася, як могла) Головний герой із дорами "Дан, єдина любов", чи якось так') Теж ту дораму не дивилася. Ім'я Дан до мене саме прийшло, якби дивно це не звучало❤). Спасибі, люба))❤
Як завжди, прекрасна робота ❤Мілена, дуже гарно, і трек чудовий))))
Стефанія Лін, Рада, що сподобалося, Стефаніє. Мені дуже приємно. А в цей трек закохалася ще із перших секунд)❤❤❤
Дуже класно вийшло)
Rina Rash, Дякуююю))❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати