Робити чи ні? А вас таке дратує?)))

Вітання!

Частенько бачу на чужих сторінках, так і мені інколи пишуть, таку собі "рекламку".

Що вона собою являє? А те, що якийсь автор, запрошує мене на свою сторінку, кажучи, що був би радий бачити мене у його читачах, що він лише початківець і йому буде приємно, якщо я погортаю його книгу.

До чого це я. Ще навесні, я вела сторінку в Інстаграм, де викладала різні відео з цитатою, клаптиком фільму та під проводом пісні, тоді я всім підряд писала в особисті повідомлення рекламку, з якої вийшло непоганий результат, за місяць набрала майже 2000!!!

І от думаю, можливо і тут мені почати рекламувати себе на чужих сторінках? Звісно не буде такий великий результат, але все ж) 

Ви б отримавши таке запрошення, зазирнули б до мене, чи ви б принципово не подивились би на твір? Можливо вас такі коментарі дратують, і у вас відпадає бажання знайомитись з автором?

А ви свого часу писали такі прохання?)))

Шадіа)

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іван Дурський
29.07.2020, 16:12:43

Іноді заходжу до авторів і даю їм шанс в 4-ох сторінках. Подобається, чому б ні.
Певні жанри просто ігнорую.

Сам так не роблю.

avatar
Ірина Звонок
29.07.2020, 15:15:44

Завжди відповідаю чемно і заглядаю на сторінку, бо розумію, що саме спонукає людину залишати такі запрошення. Але сама так не роблю, бо особисто мені до вподоби. щоб на мою сторінку приходили читачі, зацікавлені моїми книгами, а не такими проханнями.

avatar
Olena Mazur
28.07.2020, 10:34:16

Привіт. Я пропоную тільки взаємну підписку. Намагаюсь ніколи не нав'язуватися людям.

Показати 2 відповіді
Olena Mazur
29.07.2020, 15:10:20

Марко Войт, Я не казала, що це єдиний засіб.)

avatar
Мар'яна Доля
28.07.2020, 10:06:06

Я б не радила тут так робити. Більшість людей це дратує.

Показати 2 відповіді
Марко Войт
29.07.2020, 15:05:48

Мар'яна Доля, За таке й руки відрубати можна)))

avatar
Марко Войт
29.07.2020, 14:48:10

Таке запрошення я можу залишити у профілі лише тих читачів, яке регулярно читають мої твори і залишають під ними коментарі. При цьому стараюся враховувати їхні смаки, скажімо, читачів детективів запрошую на новий детектив, а прихильників історичного роману - на новий роман. Засоби, до яких вдаються нові учасники Букнету, мене іноді відверто дратують. Якщо я не є прихильником певних жанрів, то не перейду за такими посиланнями. Запрошення читачів - то дуже тонка грань, яку важливо не переступити)))

avatar
Teffi Linski
29.07.2020, 14:28:10

Завжди цікаво заглянути на сторінку того, хто запрошує. Так знаходила для себе цікаві книги, оновлення котрих очікую з нетерпінням :-)

avatar
Рина Мир
28.07.2020, 11:15:16

Я іноді таке роблю. А як по-іншому автору-початківцю знайти своїх читачів? Так можна й десять років писати й ніхто тебе не знатиме! А завдяки такій рекламці я приводжу на свої книги нових читачів (звичайно, багато ігнорують, видаляють.. приходять одиниці). І до речі, як подавала оповідання до конкурсу, там чітко було вказано: ваше завдання - приводити читачів до книги;) Тож не бачу нічого страшного в таких рекламках;)

Показати 2 відповіді
Рина Мир
28.07.2020, 12:55:56

Ш А Д І А, звичайно, це справа кожного;)

Чесно, дивлюсь на грамотність такої реклами))) Якщо там безліч різних помилок, то навіть не заходжу

Ш А Д І А
28.07.2020, 12:35:58

Кушнір Олександра, Згодна, якщо не майстерно подано, то будь - яке бажання відпадає))))

avatar
Ярина Мартин
28.07.2020, 10:38:58

А мені подобаються такі запрошення, але коли вони гарно написані і справді зацікавлюють, а не просте благання про прочитання. Сама іноді так роблю. Намагаюсь вибирати тих людей, яким справді може сподобатись книга, спраючись на попередні коментарі.

Ш А Д І А
28.07.2020, 12:34:50

Ярина Мартин, Ну так, іноді запрошення бувають дуже навіть цікаві, і книги до душі (самій вчора одна така авторка трапилась)))

avatar
Крися
28.07.2020, 11:10:32

Іноді видаляю. Це моя сторінка

Ш А Д І А
28.07.2020, 11:26:20

Крися, Я й сама іноді хочу їх позбутись, адже хотілося б читати коментарі до себе, і щодо своєї діяльності)))))

avatar
Богдана Малкіна
28.07.2020, 11:08:55

Такі запрошення, ніби спам, - дратують трохи. Проте розумію авторів - хочеться, щоб тебе читали. Не люблю нав'язуватися людям, тому такого не роблю. Принаймні, поки що. Але спостерігала за одним твором, котрий таким чином отримав популярність. Вибрався з низини у топ. Щоправда, роман дійсно хороший.

Ш А Д І А
28.07.2020, 11:21:26

Богдана Малкіна, Повністю згодна з кожним вашим словом)))
Вдячна, що відгукнулись)))))

avatar
Moonraise Darkness
28.07.2020, 10:52:48

Багато хто просто ігнорує таку рекламу. Проте я на запрошення заходжу, читаю рекламований шедевр наскільки вистачить сили волі та витримки і... пишу в коментарях свої реальні злочинно суб'єктивні читацькі враження, без прикрас, жалю і співчуття)))
Свої твори так не рекламую.

Ш А Д І А
28.07.2020, 11:19:41

Moonraise Darkness, Я також заходжу))
Але починаю читати лише у випадку якщо анотація, обкладинка і назва зацівлюють)) От вчора одна авторка запросила мене на свою сторінку, і там виявились й справді цікаві твори, дещо й до бібліотеки додала))
Дякую, за таку гарну відповідь))

Інші блоги
?мовчання чи голос?
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Ви вже це бачили?
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Мої думки
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше