"Сварка як розділ життя" Флешмоб

Кохання це чудово, та без сварок воно було б занадто прісним. У своїх творах намагаюся зробити так, щоб хоч один із героїв був адекватним та переводив сварку у щось нейтральне (або таке, що й на голову не налазить). Тому із задоволенням приймаю флешмоб від юної ШАДІА

Уривок із   "Фізрук під прикриттям"

-Краще сходи в душ, бо в мене таке враження, що ти спереляку пригнула в сміттєвий бак, а поки я бігав, вилізла з нього.
От сволота! Як таке можна казати дівчині? Не міг просто запропонувати помитися?
-А от не буду. Ще й в одязі спати ляжу! - Ні, ну моя бунтарська, тихоокеанська натура не може промовчати чи погодитися, треба ж подражнити.
Тому я демонстративно зняла покривало з ліжка і лягла як була, в джинсах і футболці. Ха, ось так тобі. Я планувала лягти долі, але тепер на зло спатиму тут. Чоловік стиснув кулаки, здається, ще й зуби заскреготали і одним махом відірвав від ліжка, закинув на плече та виніс із кімнати:
-Все, ти дістала вже.
-Ей, пустіть негайно, - почала гамселити чоловіка по спині.
І мене відпустили, у душову кабіну, в одязі.
-Павле, не смійте! У мене немає змінного одягу.
Чоловік лиш зловіще посміхнувся та відкрив кран. Звісно полилася холодна вода і відразу з душа, що був закріплений вгорі.

Ну і ще один уривочок))) Більш емоційний))) "Леді-бодігард" 

Та не встигла я вимовити і слова, як до кімнати увірвалась моя смерть - Тарен. Мені кирдик, судячи з палаючих полум'ям ненависті очей.
-Аміна, ну нарешті. Ти дурепа безголова, я вже сивію з тобою, - сказав якийсь виснажений, з мішками під очима чоловік. - Кажу відразу, ти Дерекова і його боржниця. Якби не вони, я б тебе придушив ще на базі.

-І це така подяка за врятоване життя, вдруге, - пробурмотіла я і з викликом поглянула в очі.
-Вдруге? - Зацікавився Рамір. - Цікаво, та, мабуть, я вас залишу. Аміно, чекаю на розповідь.
Чоловік попрощався, поглядом пожурив брата і вийшов.
-Подяка? Ти знехтувала наказом, збрехала, підставила Дерека. Та я його запідозрив у зраді і міг лишитися найкращого воїна через дівчисько, - зло виплюнули мені в обличчя.
-Але ж все обійшлося. І я довела, що жінок не можна списувати з рахунків.
-Та вас взагалі треба зачиняти десь, щоб не плутались під ногами. Одні проблеми створюєте.
-Знаєте, що… йшли би ви… лісом,- розізлилась я. - Ви чого прийшли? Сказати, що через мене всі біди? Що я лізу не в свої справи і нічого не можу? Що я всього лиш створіння жіночого роду, що немає права на власну думку? Ну то ви запізнилися, це все я вже чула. І повірте, той хто таке казав, дуже швидко пошкодував про свої слова. Я надіялась, що ви не такий, даремно...

Тарен здивовано на мене глянув, а я відвернулася, щоб він не бачив мій біль у очах. Плакати я давно розучилася. 

А естафету хочу передати Стю Слейтерус, Крися і Ярина Мартин

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ш А Д І А
27.07.2020, 11:38:08

Рада, що зробили блог з естафетою мого виробництва))
Знаєте, той уривочок з "Фізрука під прикриттям" дуже нагадує картину з мого життя. Хоч я ще та "чистюля", проте можу дозволити собі лягати спати у брудному одязі не переодягнувшись і не прийнявши вечірні процедури, що дуже бісить мою сестру і маму, котрі не рас мені на цьому дорікають. А я, як персонаж вашого твору, не відступають, й дратуючи їх стою на своєму)))
А от щодо позначок, краще використовуйте "скріпку", де позначте URL, та відображувальний текст (замість https://, вставляйте Крисі...)
Вдячна за увагу, всього найкращого))))

Показати 2 відповіді
Анна Ост
27.07.2020, 12:45:22

Ш А Д І А, З посиланнями в мене сьогодні якийсь глюк, кілька разів перероблювала різними варіантами і нічого((, то зробила вже як вийшло)

avatar
Крися
27.07.2020, 09:49:30

Дякую
Цікава ідея стосовно сварки
ех. в мене тільки невеличка сварка, а як би хотілось розгулятися.
Звісно приймаю естафету ;) Успіху
(Лайка, як витвір мистецтва)
:)
Прошу пана!
Злазьте з фортеп’яна
Ти не батяр а телячий фляк
Стули собі писок
Пане грубіяне
Поцілуй ми в дупу!
Най ті трафит шляк!
Прошу пані!
Таку сльічну дупцю
Я до смерти годен цілувать
Прошу пані!
Хойці любцю-любцю
До самого рана не будемо спать
с. Прошу пані. Віктор Морозов

Показати 3 відповіді
Анна Ост
27.07.2020, 10:11:53

Крися, Супер! Обожнюю такі перли))
Нічого, з невеликої сварки, як зазвичай буває, розпалюється ого-го яка))

avatar
Стю Слейтерус
27.07.2020, 09:46:21

Навіть не знаю чи в мене в творах є сварки, хмм, хоча, вчасно я новый опублікував, є там невеличка) тільки не зрозуміло це потрібно одну сварку чи дві?

Анна Ост
27.07.2020, 09:57:54

Стю Слейтерус, Одну) Це просто я не втрималася)).

avatar
Ярина Мартин
27.07.2020, 09:57:53

Останній уривок справді вогонь!
Вдячна за естафету. Десь там в мене було кілька сварок)

Анна Ост
27.07.2020, 10:08:43

Ярина Мартин, дякую, що відгукнулись)) Чекаю на цікавинки від вас))

Інші блоги
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше