Стах, як він є(флешмоб від Ірини Ярошенко)

Мої теплі вітання!

Естафету я отримала від чарівної Лія Щеглова, за що моя щира вдячність)) Не тягнучи час, долучаюся до цікавого задуму і пропоную на читацький розгляд свій коротенький «страх». Це не зовсім моє і якщо страшно не буде, то не ображайтеся дуже, бо ж я попередила))

Ну, що, поїхали?!))

...Автомобіль піднявся по пологому схилу і перед очима Евері з'явився старий маєток, котрий вже кілька століть належав родині МакЕвой. Він не змінився. Хіба-що більш потемнів фасад, обшитий сірими дерев'яними панелями, нахилився один із іржавих залізних шпилів і тріснуло скло на одному з вікон другого поверху. Поруч з будинком росло єдине на всю територію дерево з широкими гілками і міцним стовбуром. То був столітній дідуган-дуб.

Місце було похмурим і зливалося в одноманітну сірість мокрої пізньої осені.

— Без бабусі тут стало зовсім лячно, — Евері озирнулася навкруги, закриваючи дверцята автомобілю. — Ти ненормальна. Як тут можна жити? Тут навіть воріт нема, а сусіди за кілька десятків миль.

— Не перебільшуй, — Хейзел витягла з багажника валізу і взявши її за ручку, покотила по потрісканих кам'яних сходах до дерев'яного ґанку.

— Авжеж! Як я можу взагалі, — Евері поспішила за кузиною, прислухаючись до моторошного скрику воронів, чутного десь вдалині…

Уривок з книги «Спадщина. Землі туманів».

Свою ж естафету передаю Tatia Koviz та Лія Лег. Думаю, цим дівчаткам є про що розповісти))

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Tatia Koviz
25.07.2020, 18:45:52

Дякую, Ніночко!)) Ооо, та історія вже стерлась з моєї пам'яті...каюсь.. Але, згадуючи атмосфету, таки воно моторошо і загадково було!) Спонукала мене йти і читати, доки чекаю нової твоєї книги)))

Ніна Коваль
25.07.2020, 23:11:47

Tatia Koviz, Дякую, що заглянула сюди) Так, трошки моторошності ця історія таки має, бо Хелловін та все таке))

avatar
Олена Когут
25.07.2020, 17:40:46

І навіть дуже страшно) атмосферненько!))

Ніна Коваль
25.07.2020, 18:02:50

Олена Когут, Тааа) Таке)))) Дякую, Оленко!

avatar
Мар'яна Доля
25.07.2020, 16:14:21

О, історія зацікавила. додам собі в бібліотеку!

Ніна Коваль
25.07.2020, 16:22:20

Мар'яна Доля, Буду рада, якщо не розчаруєтесь)) Дякую!

avatar
Tetiana Bakulina
25.07.2020, 16:11:11

О! Я це ще не читала) Уривок дуже атмосферний, тож найближчим часом обов'язково розпочну.

Ніна Коваль
25.07.2020, 16:21:25

Tetiana Bakulina, Дуже хочу, аби й ця історія Вам сподобалася)) Дякую, що зазирнули!

avatar
Лія Щеглова
25.07.2020, 16:11:04

викрутилась, Ніно! Молодець, що взяла участь!)))

Ніна Коваль
25.07.2020, 16:19:59

Лія Щеглова, Таки викрутилася))) Там є і більш жахачні моменти, якщо чесно, але цей мені подобається) Дякую, що згадала про мене)

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше