Закон і Порядок планети Online – флешмоб
Привіт!
Дякую Лії Щегловій за новий флешмоб!
Я теж вирішила взяти участь у конкурсі від компанії Avitar та Букнет зі своїм оповіданням "Оцифровані".
Чому я написала такий твір? Тому що мене хвилює те, якими залежними від технологій стають люди навіть у найпростіших речах. Я все частіше бачу купу селфі та фото на сторінках у соцмережах, які роблять люди замість того, аби просто запам'ятати мить, насолодитися нею. так, звісно, потрібно підживлювати свою пам'ять фотографіями та відео та чи варто покладатися тільки на них і дивитися на світ через об'єктив фотоапарата та екран смартфона?
Тому, від мене питання.
1. Чи вважаєте ви цифрові носії надійними для зберігання важливої інформації?
2. Як часто, на вашу думку, потрібно підкріплювати спогади цифровими відбитками?
3. Які альтернативні способи зберегти спогади ви можете запропонувати?
------
Естафету передаю Мар'яні Долі. Але Лія пропонувала не обмежуватися тими, кому передали естафету) Тому, велком!
Запрошую до обговорення. Чекаю на ваші думки, пропозиції та питання.
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти1) Не завжди їх достатньо
2) Насправді фоткаюся не надто часто))) Але якщо їду закордон кудись, в Англію, Францію, Німеччину, Південну Корею, Італію, та навіть у всякі Турції-Єгипти-Болгаріі-Шрі-Ланки, роблю фотки))) але не так що прямо всюди по сто фоток...
3) Взагалі найкраще насолоджуватися моментом і запам'ятовувати.
Холод Влада, Дякую, що долучилися!
1. Згодна, що самих цифрових носіїв замало для надійного збереження.
2. Фоткаюся украй рідко, воліє фіксувати саме мить навколишню, а не себе у ній.
3. Дуюлювати все це на різних носіях, іншого виходу немає.
Але, власне у мене твоє оповідання породило ось таке питання:
Наскільки взагалі ефективно ось настільки, як героїня живитися тими спогадами? Адже ти почала прописувати прірву, в яку її затягувало з одного дня. Якби не хакнута система, щоб з нею було далі? Замкнулась у тому і все! Після такої трагедії людина мусить йти далі, і на мій погляд, логічно, щоб спогади минулого таки притупилися. В цьому і є сенс фрази: час лікує. Вони блякнуть, біль разом з ними. Інакше він ніколи не відпустить.
Ірина Ярошенко, так, це точно!
Напевно, нічого немає на 100% надійного. Злетить ноут, станеться пожежа, розумієте? Це ж все непередбачувані явища. Від них ніяк не застрахуєшся. Навіть хмарні ресурси нічого не гарантують.
Пропоную змиритися з можливістю втрати та, тим більше, відпускати болючі спогади. Це вже до оповідання ❤❤
Svitlana Kvitka, Дякую, Світланко! Так, людині поки що багато з чим доводиться миритися. В забуванні є свої плюси і мінуси, як і у технологій. Можливо, колись придумають, як не розлучатися зі спогадами, але наразі маємо те, що маємо.
Німофобія - найновіша фобія нашого віртуального світу.
Тема зникнення інтернету - цікава тема.
Під Києвом є спеціальні табори для елітарних дітей - де вони проводять літо у відриві від мереж.
Ломка у них як у наркоманів. В середньому до двох тижнів.
А тоді, вони починають купатися, грати в ігри і т.д.
Джордж Лонглі (George Longly), Цікаво, не знала про такі табори
Дякую за передачу естафети! Я часто замислююся над поставленими вище питаннями, приходить думка - а раптом станеться якийсь глобальний катаклізм чи там збій у системі і вся інформація, яка зберігається в інтернеті, зникне? У мене була така ситуація, коли зламався комп'ютер і зникла книга, збережена на диску, тому зараз перестраховуюся і роблю відразу кілька копій на різних носіях))
Джордж Лонглі (George Longly), Так, було б цікаво пофантазувати, як розвивалися б далі події...
1. Електронні носії інформації дуже ненадійні: колись вмер ноутбук - один з текстів довелося відтворювати з пам"яті. Також повно історій, де ламаються флешки, а мобільний телефон взагалі одного разу може більше ніколи не підключитися до зарядного пристрою і згасне на віки... Тож, власний мозок, хоч і забуває деякі деталі, але наразі найбільш надійний носій, бо випадки абсолютної амнезії - то величезна рідкість)
2. Не вбачаю в цьому необхідності: все що потрібне - і так лишиться в пам"яті. Та й до того ж краще жити в теперішньому часі та зосередитись на нагальних справах, ніж повертатися постійно до спогадів.
3. Розмістити в мережі та водночас на багатьох електронних носіях - щось, та виживе. На випадок апокаліпсису, під час якого зовсім паде цивілізація, можна задокументувати на папері, як то кажуть: рукописи не горять))
Moonraise Darkness, Дякую, і підтримую. Пам'ять, якщо не підводить, то нормально, задокументувати і можна щаламінувати - тоді на віки, мабуть, збережеться.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати