Додано
14.07.20 18:38:00
Інтерв'ю зі мною опубліковано! ;)
Привіт! Знову дякую всім, хто в минулому блозі (який я вже видалила) поставив мені питання! ❤
Як ви розумієте - інтерв'ю вже успішно опубліковано (воно вийшло величезним) і тому всіх, хто цікавиться моєю творчістю запрошую його прочитати у групі "Автори та читачі БУКНЕТ" :) Чекаю на ваші враження, всіх люблю і дякую, що ви зі мною ❤
Radianta
187
відслідковують
Інші блоги
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Друзі, безпосередньо з епіцентру магічних пригод! Якщо ви думали, що будні ветеринара — це лише котики, пухнасті кролики та щеплення, то новинка «Ветеринарка для дракона» абсолютно переверне ваше уявлення про
Ну що ж, представляю вам мою нову роботу — «Одержимі облогою» Це повість усього на 5 розділів, яка розповідає історію одного лицаря та облоги величезного замка. Повість натхненна творчістю однієї метал групи.
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Любі читачі Вимушена взяти кілька днів перерви, але не хвилюйтеся, книга "Перший зорепад. Плато Злиття" продовжує жити, просто йде на невеличкі вихідні. Зовсім скоро оновлення виходитимуть знову, а поки що буду
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЙой, таке гарнюнє інтерв'ю :) Дякую тобі велике, що відповіла на мої питання :) Було ду-у-у-же цікаво)
Radianta, Тоді добренько :)
Дуже цікаве інтерв'ю!!!
Radianta, ❤️
Дуже цікаве інтерв'ю, дякую:) обкладинки дуже гарні та вишукані! Молодець! Талановита людина — талановита в усьому, то про тебе! Натхнення, неймовірного польоту фантазії та успіхів!!!
Лілія Барковська, Чому б мали образити? Зовсім ні! Так ще й ближче вийде познайомитися)))
А я вже прочитала))) Було цікаво! Дякую!
Ярина Король, Я й не сумніваюся ХD ❤️
Інтерв'ю вийшло доволі цікавим. Вітаю) Твої обкладинки-це вже окрема похвала. Молодець! Круто! Ооо...дуже кортить вже побачити твої малюнки))
Radianta, Ок))
Супер! Вітаю!
Марко Войт, Аякже)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати