Флешмоб "Клаві-Мем" від Solomia Star

Естафету від Наталії Девятко прийнято!

Умови – одні на всіх, а відповіді в кожного різні)))))

Умови дуже прості!

Все, що Вам потрібно - це запастись клавіатурою та найкращими мемчиками;)

*меми можуть бути будь-якою мовою*

Ось таких чотири запитання на Вас чекають:

1. Як відбувається Ваше перезавантаження від текстів та ідей? Як відволікаєтесь? Поділіться лайфхаком, як не бути зомбі;)

2. В якому зі створених Вами персонажів більше всього рис Вашого характеру? Хто Ви?

3. Ваше фото, або фото із запчастин Вашого тіла (палець, коліно, випавший волос і т.п.;)

4. Мем, який характеризує ту негідницю/хорошу людину, яка посміла дати Вам цю естафетно-чарівну паличку)

Головна умова ― кожний пункт підкріплюйте відповідним мемчиком, або фото!

Копіюйте весь текст, який виділений курсивом і вставляйте в свій естафетний блог, який потрібно обов'язково передати іншому.

Отже.

1. Як відбувається Ваше перезавантаження від текстів та ідей? Як відволікаєтесь? Поділіться лайфхаком, як не бути зомбі;)

Класичним способом:  ))

2. В якому зі створених Вами персонажів більше всього рис Вашого характеру? Хто Ви?

Ніде мене немає 100%, але колись вважалося, найбільше на мене схожа одна акторка з роману Бал Квітів (Бал Цветов). Ось наш спільний портрет))

3. Ваше фото, або фото із запчастин Вашого тіла (палець, коліно, випавший волос і т.п.;)

Колись робила такий свій "портрет автора у вигляді героя" на вихід книжки Походеньки Кота Кошмара

   

4. Мем, який характеризує ту негідницю/хорошу людину, яка посміла дати Вам цю естафетно-чарівну паличку)

О, з цим проблем немає! На щастя в мене є чарівні квіткові карти таро, де абсолютно точно позначена ця дуже хороша… людина? Трошки людина, а більше – складноцвітна істота)))) Щоправда ця Дзвінкова Пані намальована як Арніка, але уявимо, що це – Девясил Христове Око, в принципі, схоже)))

 

Естафету передаю Улясі Смольській.

Хай щастить всім авторам, хто взяв участь і відшукав прикольні мемчики!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Прикольно!

Зелена Криж
10.07.2020, 21:44:39

Кристина Володарская, Дякую!))

avatar
Зелена Криж
10.07.2020, 21:28:15

Коментар видалено

Киця чудова!
А натяк щодо складності зрозуміла :))))) Далі простіше не буде!

Показати 2 відповіді

Эллин Крыж, Атож!

Інші блоги
Коротко про...
Кет. Вальс крові
Морок в усіх на очах
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
❤️останні години знижки на кримінальний роман❤️
Привітики☺️✨️ Мої любі, нагадую, що на книгу Залежність Ворона❤️ ще діє знижка. Лишилося менше двох годин, щоб придбати цей гарячий роман по вигідній ціні) Я не озирнулася, хоча й відчувала за спиною присутність
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше