Флешмоб "Чому я пишу"/"Чому Букнет"

Несподівано та не очікувано дістався цей флешмоб і до мене. Дякую за те чарівній Марина Гайдар!

Як я почала писати?

Почну з того, що скільки себе пам’ятаю, я обожнювала(і досі обожнюю) читати. То одне з найулюбленіших занять. Між покупкою нової книги та покупкою чогось іще я звичайно ж оберу книгу))

Отож поглинаючи все нові й нові світи, створені талановитими літераторами, я в певний момент зрозуміла, що маю й сама що сказати світу. Звучить наївно. Якщо не враховувати, що мені тоді було десь років десять, я читала коротке шкільне оповідання про Анну Ярославну і чогось мені було за неї дуже прикро. Не роздумуючи взяла новенького зошита та сіла строчити «свою» історію, зі «своєю» княжною і тим у підсумку була шалено задоволена.

А далі, як то кажуть, почалося! Писала зранку перед школою, писала до пізньої ночі, писала на шкільних перервах, коли всі однокласники відпочивали на шкільному подвір’ї. Писала тоді, коли, подорослішавши, друзі вже поспішали на дискотеки та побачення. Писала, писала, писала…

Передивляюся ту писанину тепер(бережу її у своєму робочому столі і інколи навіть переглядаю, аби навіяти ностальгію). Передивляюся і розумію, яке щастя, що світ її так і не побачив)) Проте добряче дісталося двом кращим подружкам, котрі терпляче все перечитували))

Хоч з того моменту минуло вже десь двадцять років, досі пам’ятаю мить, коли взяла ручку і написала перше речення свого першого твору. Досі пам’ятаю кожне слово в ньому.

Чому ж пишу? Бо чую тихенький шепіт своїх героїв, котрі дуже хочуть, аби про них дізналися. Бо й досі наївно вірю, що таки маю що сказати цьому світу))

Чому Букнет?

Чесно кажучи, до Букнету я побувала ще на декількох літературних платформах. З однієї відчула, що просто виросла, на іншій почувалася некомфортно, була чужою. Гадаю, так само чужими були й мої книги там.

Потім натрапила на Букнет, побачивши рекламу в соціальній мережі. Деякий час не наважувалася опублікувати першу книгу, а коли врешті це зробила, враз відчула неймовірну підтримку від читачів. Вона стала поштовхом не зупинятися і йти далі.

Жодного разу не пошкодувала, що вирішила викладатися на Букнет. Мені затишно й добре як вдома: за улюбленою чашкою кави та в компанії добрих друзів. Саме так я себе почуваю тут.

 

Свою ж естафету передаю надзвичайно талановитим дівчаткам Лія Щеглова та Tatia Koviz

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ворожеска
09.07.2020, 23:43:12

Досить пізнавально.) з цією серією блогів підмітила для себе, що чимало авторів мають якусь таку роботу, що як скелет в шафі - людям краще не показувати, але з неї все починалося. Але в цьому простежується прогрес, бо автор може оцінити, що було раніше, і може робити це зі здоровим глуздом.
Дякую, що поділилися, і творчої наснаги!)

Показати 3 відповіді
Ніна Коваль
10.07.2020, 00:27:29

Ворожеска, Ну, гаразд! Але тільки в профілактичних)))

avatar
Ольга Сова
09.07.2020, 23:34:06

Мій любий, неймовірний автор! Успіху та шаленої тобі музи!

Ніна Коваль
09.07.2020, 23:49:41

Ольга Сова, Дякую! Приємно, що ти зазирнула сюди.

avatar
Марина Гайдар
09.07.2020, 21:47:24

Дякую, що поділилася)) я теж радію, що перші мої твори бачила лише я, ну, може ще пара людей.

Ніна Коваль
09.07.2020, 21:54:13

Марина Гайдар, Дякую, що згадала за мене))

avatar
Tatia Koviz
09.07.2020, 21:41:05

Цікаво так читати твою історію, починаючи з набагато ранішого часу, аніж я тебе пам'ятаю і знаю!) Впевнена, що ти вважаєш правильно, тобі таки є що сказати цьому світу і щиро бажаю, аби світ тебе слухав)) (таки додала мене в цей флешмоб, а я ж просилааа)

Ніна Коваль
09.07.2020, 21:45:06

Tatia Koviz, Ха! То були темні часи довгої зими та мороку)))
Так, просила, я знаю))

avatar
Олена Когут
09.07.2020, 21:36:58

Таки світ отримав велике щастя, бо ти пишеш!! Ти молодець!))

Ніна Коваль
09.07.2020, 21:39:53

Олена Когут, О! Дякую, Оленочко)))

Інші блоги
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою.
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
З днем Конституції України! + 200 підписників!
Доброго ранку, мої любі читачі! Я вам дуже дякую за те, що ми досягли бажаного числа підписників — 200! І тепер, умова виконана: я можу опублікувати нову книгу! Про неї мова буде пізніше;) Також вітаю вас усіх з днем
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Книгу «візьми мене з собою» завершено.
"Візьми мене з собою" -- у центрі сюжету Ігор. Звичайний чоловік із незвичайною внутрішньою глибиною. Далекобійник, батько, людина, яка звикла тримати кермо міцно — і на трасі, і в житті. Він не герой із глянцевих
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше