"Татуся шукали?!"/дилогія/ Анонс нової книги

Привіт мої хороші!

Хочу поділитися з вами невеличкою новиною, яка просто розтягує моє серце до небачених розмірів! Не можу втриматись і роблю анонс. Книга «Татуся замовляли?!» - ДИЛОГІЯ!!!

Так, вже зовсім скоро з’явиться друга частина історії кохання Єгора та  Вікторії.

 

Отже, що чекає читачів? Гарантовано: сонце, море, справжні почуття, нові та старі герої в неочікуваних амплуа! Дізнаємось, в що може перерости невеличка авантюра, а ще подумаємо, де знайти…

Ні, не буду забігати наперед, ловіть анотацію до моєї нової книги «Татуся шукали?!»

Я тільки знайшла своє щастя. Закохалась, народила омріяну дівчинку, повірила в справжні почуття.

Та що робити, коли дорогу знову хоче перейти суперниця? Викинути білий прапор? Відступитись? Оце вже ні! Вітрила мого корабля – пурпурові, і я не з тих, хто так просто піде за борт.

 Тікай, поки не пізно, штучний п’ятий розмір!  Тому що я йду на абордаж!

ХЕ

Харизматичне подружжя

Викрадені картини

Кохання та пригоди

Море, сонце, гумор

 

Знімаємось з якоря 10 липня, тож підпишіться на автора, хто ще  цього не зробив, щоб не пропустити новинку. Попереду -  плавання в бурхливому морі емоцій!

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ната Натуся
08.07.2020, 22:26:09

Клас, чудова новина. З нетерпінням чекаю 10 липня!!!

Ольга Сова
09.07.2020, 00:00:15

Ната Натуся, Буду рада бачити вас на сторінках книги))

avatar
Ніна Унковська
08.07.2020, 19:16:42

Дякую за приємну новину.. Вже чекаю з нетерпінням на книгу, адже після попередньої залишилося море захоплюючих емоцій і вражень..

Ольга Сова
08.07.2020, 23:59:27

Ніна Унковська, Дякую, що залишаєтесь зі мною! До зустрічі з героями залишилось зовсім трішки))

avatar
Марічка Мельник
08.07.2020, 17:54:35

Затамувавши подих, готова поринути в бурхливе море емоцій)))...І вже з величезним нетерпінням хочеться читати-читати-читати... Обкладинки неймовірні! Анотація захоплююча та налаштовує на позитивне, приємне, сповнене гумору проведення часу за книгою....

Ольга Сова
08.07.2020, 23:58:20

Марічка, Обкладинка гарна дійсно, Вікторія Задорська справдній талант)) Дякую за гарні слова))

avatar
Олеся Глазунова
08.07.2020, 17:41:44

Ой, вже, вже, вже ХОЧУ читати!!!
Ваші книги забезпечують чудовий настрій !!!

Ольга Сова
08.07.2020, 23:57:12

Alesia, Залишилось зовсім трішки))

avatar
Джулія
08.07.2020, 17:01:55

Це просто неймовірно. Анотація суперова, вибух мозку. Чекаю з нетерпінням на цю книгу.

Показати 2 відповіді
Джулія
08.07.2020, 17:12:32

Ольга Сова, Дякую, Вам також.

Ух... Уже дуже зацікавело. Неодмінно буду читати.

Ольга Сова
08.07.2020, 17:10:07

Наталя Корендович, Тішусь, що будете зі мною в новому плаванні))

avatar
Solomia Star
08.07.2020, 16:26:26

Йой, а анотація то яка класнюча))❤
Вже чекаю на саму книгу! :)

Ольга Сова
08.07.2020, 17:09:17

Solomia Star, Дякую люба)) Натхнення!

avatar
Лілі Віолет
08.07.2020, 16:26:20

Ура ❤️чекаю з нетерпінням! ?

Ольга Сова
08.07.2020, 17:08:12

Дівчина яка бачить світ через рожеві окуляри, Ще кілька днів і відпливаєм))

avatar
I R Y N K A
08.07.2020, 16:09:08

Супер ❤ чекаю чекаю❤

Ольга Сова
08.07.2020, 16:23:24

I R Y N K A, І я, мов на голках, чекаю)

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше