Чому саме Букнет, або Тернистий шлях

У мене тут запитали, чому саме Букнет... Насправді, Оксано, розсекречувати нічого :)

 

Вірші, які бодай трохи скидаються на вірші, я почала писати наприкінці одинадцятого класу, тобто близько двох років тому. Зазвичай вони писалися не на папері, а у "Примітках" телефону, і так продовжується досі. Вже на першому курсі університету, восени, я вирішила, що писати у шухляду — це надто нудно, отже, потрібна літературна платформа. Українська літературна платформа. Чесно кажучи, не сподівалася на вдале закінчення пошуків, але... Спочатку оселилася на "Wattpad", та виявилося, що він якийсь незатишний:) Перескочила на "Litota". І потім — сюди, на Букнет. Я була приємно вражена... Ні, я очманіла, зрозумівши, що класна українська літературна платформа таки існує і доловолі стрімко розвивається. А стільки фентезі! Тоді мені здавалося, що така популярна річ, як фентезі, з українською літературою несумісна. Задоволена, я зареєструвалася. Й, не зважаючи на те, що поезія на Букнеті не посідає найперше місце серед жанрів, я поступово отримувала і перегляди, і вподобайки, і навіть коментарі :)

До Букнету мешкала на російському Фікбуці, мала декілька профілів. Писала фанфіки ("рукаліцо") та вірші. Але їх було два-три й, зізнаюсь, російською мовою мені їх писати чомусь важко. Але то, мабуть, на щастя, бо інакше я не натрапила б на Букнет :) 

Оксано, красно дякую за запрошення! Тоню, ти наступна! Розкажи, чому саме Букнет :) 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Teffi Linski
08.07.2020, 08:26:38

На Wattpad ви зареєстровані чи тільки приглядались? Якщо так, то під яким ніком?

Maria Lee
08.07.2020, 09:45:45

Teffi Linski, Була зареєстрована, але не пам'ятаю, чи видалила профіль, чи ні :D Начебто теж Maria Lee.

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
За воротами
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше