Знижка! "Без табу"

Привіт мої хороші!

Сьогодні на книгу  «БЕЗ ТАБУ»  діє знижка, до речі, єдина за час передплати. Тож встигніть придбати історію кохання Олександри та Андрія Дубова за найнижчою ціною.

 Ловіть анотацію:

 

Скільки коштує життя? Моє  - дріб’язок в чиїхось кишенях, для мене  - небачена сума. І, щоб врятувати найцінніше, я зважилася на відчайдушний крок – продати сокровенне для кожної дівчини. Думала, велике місто поглине мою ганьбу і сором.  Наївна…

Для нього я  - нічний трофей, цинічна та підла грішниця, яка поклялася  назавжди зникнути з його життя. Смішний…

Ми не підвладні долі, ми пливемо проти течії, для нас кохання – табу. Знаю,

за почуття доведеться платити, платити дорогою ціною. Та я ризикну.

 

І кілька цитат:

«- Часу обмаль, нам потрібно поспішити. Всі пояснення опісля. Ти довіряєш мені?

Довіряю? Ти як феєрверк в моєму житті: один раз вистрелив, освітив непроглядну пітьму – погас, знову залп – сіяєш. А коли зникнеш? Чи подаруєш продовження фестивалю? Дубов чекає. В його очах зароджується розчарування, граничне з відчаєм, турбота і страх, що відмовлю, біль, якщо мене втратить.

В коридорі лунають голоси. Їх багато, але вони ще далеко.

-Вірю…

І він цілує. Поривно, палко, вкладаючи свою радість в мої пелюстки, ніби тамує спрагу одним ковтком води.

-Швидше, - голос вже не благальний, командний, такий, який може бути притаманний виключно генералу».

 

«Я впиваюсь пальцями в тендітні плечі, стискаю, відчуваючи їхнє тепло.

-Не йди, - пошепки вмовляю, ледь торкаючись губами шиї.  – Не йди, - нечутно проговорюю біля вуха. – Тільки ця гроза. Тільки ти і я. Без табу».

 

І ще одна новина для прихильників «Татуся замовляли?!» - в липні продовження! Нас чекатимуть сонце, море і нові пригоди.

 Гарного настрою!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марічка Мельник
25.06.2020, 19:26:43

Чудесно! "Татуся замовляли?!" неймовірно легка в читанні. Ця історія підкорила своєю безпосередністю й гумором впереміш із серйозними проблемами... Натхнення Вам)))

Ольга Сова
26.06.2020, 17:33:53

Марічка, Дякую за побажання)) Десь в середині липня розпочнеться викладка))

avatar
Іринка Федущак
25.06.2020, 17:54:28

Це дуже круто що "Татуся Замовляли " буде продовження неймовірно рада...

Ольга Сова
26.06.2020, 17:32:33

Іринка Федущак, Я теж рада, бо герої ще тримають в полоні))

avatar
Джулія
25.06.2020, 16:56:10

Невже буде продовження книги " Татуся замовляли" - це неймовірно. Чекаю❤❤❤

Ольга Сова
26.06.2020, 17:32:02

Джулія, Так, буде, і вже зовсім скоро))

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше