Знижка! "Без табу"
Сьогодні на книгу «БЕЗ ТАБУ» діє знижка, до речі, єдина за час передплати. Тож встигніть придбати історію кохання Олександри та Андрія Дубова за найнижчою ціною.
Ловіть анотацію:
Скільки коштує життя? Моє - дріб’язок в чиїхось кишенях, для мене - небачена сума. І, щоб врятувати найцінніше, я зважилася на відчайдушний крок – продати сокровенне для кожної дівчини. Думала, велике місто поглине мою ганьбу і сором. Наївна…
Для нього я - нічний трофей, цинічна та підла грішниця, яка поклялася назавжди зникнути з його життя. Смішний…
Ми не підвладні долі, ми пливемо проти течії, для нас кохання – табу. Знаю,
за почуття доведеться платити, платити дорогою ціною. Та я ризикну.
І кілька цитат:
«- Часу обмаль, нам потрібно поспішити. Всі пояснення опісля. Ти довіряєш мені?
Довіряю? Ти як феєрверк в моєму житті: один раз вистрелив, освітив непроглядну пітьму – погас, знову залп – сіяєш. А коли зникнеш? Чи подаруєш продовження фестивалю? Дубов чекає. В його очах зароджується розчарування, граничне з відчаєм, турбота і страх, що відмовлю, біль, якщо мене втратить.
В коридорі лунають голоси. Їх багато, але вони ще далеко.
-Вірю…
І він цілує. Поривно, палко, вкладаючи свою радість в мої пелюстки, ніби тамує спрагу одним ковтком води.
-Швидше, - голос вже не благальний, командний, такий, який може бути притаманний виключно генералу».
«Я впиваюсь пальцями в тендітні плечі, стискаю, відчуваючи їхнє тепло.
-Не йди, - пошепки вмовляю, ледь торкаючись губами шиї. – Не йди, - нечутно проговорюю біля вуха. – Тільки ця гроза. Тільки ти і я. Без табу».
І ще одна новина для прихильників «Татуся замовляли?!» - в липні продовження! Нас чекатимуть сонце, море і нові пригоди.
Гарного настрою!
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудесно! "Татуся замовляли?!" неймовірно легка в читанні. Ця історія підкорила своєю безпосередністю й гумором впереміш із серйозними проблемами... Натхнення Вам)))
Марічка, Дякую за побажання)) Десь в середині липня розпочнеться викладка))
Це дуже круто що "Татуся Замовляли " буде продовження неймовірно рада...
Іринка Федущак, Я теж рада, бо герої ще тримають в полоні))
Невже буде продовження книги " Татуся замовляли" - це неймовірно. Чекаю❤❤❤
Джулія, Так, буде, і вже зовсім скоро))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати