| Нова обкладинка |

 

Салют, любі друзі!

Я ось натворила нову і я думаю остаточну обкладинку

 до книги “О мій Дан, мій ангел...”

 

Осінило мене, так би мовити) 

Хорошого дня, любі читачі та автори!

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ari Kriss
09.06.2020, 19:08:39

Класснооо!)

Мілена Міліган
09.06.2020, 19:09:58

Ari Kriss, Щиро дякую!

avatar
Ari Kriss
09.06.2020, 19:08:21

Коментар видалено

avatar
Asteriya
09.06.2020, 16:06:19

Доволі круто вийшло! Мені подобається)). Щоправда, радила би зробити так, щоб той насичено-блакитний німб був на голові хлопця не так, як коло якесь, а справді, як німб - типу як у ангелів (коротше, щоб він "ховався" за його головою або не знаю, як це ще назвати))).

Показати 5 відповідей
Мілена Міліган
09.06.2020, 18:39:42

Кіра Леві, А здається, що прискіпуєтеся) Добре, я почула вашу думку)

Круто)

Мілена Міліган
09.06.2020, 18:03:16

Королева без Корони, Дякую)

Інші блоги
Новинка ✨золотої фантазії✨
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Знижки 20%
Друзі, сьогодні діють знижки 20% на два моїх романи: Мовчи про нас Я без тями закохалася в нього три роки назад. Мужній, красивий, розумний. Старший за мене знайомий мого батька. Тоді він не розділив моїх почуттів та поїхав,
підтримка та дарк роман
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
Готові до того, що емоції плескатимуть через край?
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше