Дорогі мої читачі!!!

Книга "Чоловік поруч зі мною" повільно наближається до кінця. Як я і планувала, вона вийде не дуже великою і складатиметься з максимум 15 розділів (не рахуючи пролог та епілог). Сподіваюсь, вам усім подобається моя творчість, адже я планую продовжувати писати.

Після закінчення цієї книги, я зроблю паузу, щоб налаштуватися і з новими силами розпочати роботу над новим твором, щоб написати ще одну цікаву книгу, яку захочеться читати. Та я продовжу вести сторінку в інстаграмі. Також я відкрита до спілкування з вами.

Ваші нагороди і відгуки дуже важливі для мене, адже так я відчуваю підтримку і розумію, що є ті, хто з нетерпінням чекають на продовження. Коментуйте, діліться своїми емоціями, висловлюйте свої думки і побажання - мене це дуже надихає!  

Дякую, що читаєте мої твори і залишаєтесь зі мною! Кожен з вас дуже важливий для мене:) Також буду надзвичайно рада новим читачам:)

З найкращими побажаннями, Ретта Кім. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ви просто бомба сповільненої дії а книги ваші бомбастичні так що хай ваша муза буде натхненною!)))

Ретта Кім
30.05.2020, 13:30:20

Юлианна Богдан- Козловська, Величезне спасибі за Ваш коментар:)

avatar
Джулія
29.05.2020, 23:14:48

Бажаю Вам як найшвидше відпочити, отримати максимум сили для написання таких гарних, емоційних книг.

Показати 2 відповіді
Джулія
30.05.2020, 00:03:05

Мені дуже подобається . То ж натхнення Вам.

Інші блоги
Talis est Obsessio: демон має почуття?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Випусти мене! – кричала Есті, стукаючи руками у двері. Від кожного удару біла фарба обсипалася,
Попіл спалених мостів. Комікс до завтрашньої глави
Сподіваюсь, ви скучили за коміксами до книжки «Попіл спалених мостів», бо я зробила один до глави, яка вийде завтра вранці. Цікаво, що там відбувається? ;)))) Також підписуйтеся на мої соцмережі — там багато
Хто Вона?
Хто це? Спеціаліст чи професіонал? Гіпнотизер чи навіювач? А можливо, це щось більше. Щось таке, чому логіка не може знайти пояснення. Вони вже не зможуть бути іншими. Але що це? І хто вона? Декому
Нові книги "Мелодія кохання"
Коли людина закохана, кажуть, що її серце співає. І кожне кохання має свою мелодію. Іноді воно шепоче, ледве чутно, захлинаючись почуттями. Іноді барабанить літнім дощем, а іноді вирує, мов зимова хуртовина. Іноді злітає
⭐️❤️ Мелодія кохання ❤️⭐️
"Кохання — це мелодія, яку душі пам'ятають навіть крізь час" Мелодія кохання звучить не в словах, а між ними. Вона народжується в тихому погляді,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше