Додано
29.05.20 20:07:05
Флешмоб на цвинтарі
Вітаю всіх авторів і читачів!
Естафету на Цвинтарний флешмоб передавали усім бажаючим. Хочу долучитися. По перше, маю бажання, по-друге, маю матеріал.
Представляю уривок з щойно опублікованого оповідання "Погляд з потойбіччя". Написала його у рамках марафона #містичний_травень.
"Вже дев’ять днів скорбота не виходила з оселі Тарасових. В цей день вони родиною приїхали на цвинтар, щоб відвідати могилу їхнього янголятка. Як водиться, поминали новопреставленого, згадали його добрим словом. А потім пішли до виходу, залишивши ще кілька хвилин згорьованій матері, щоб побути наодинці з могилою сина.
Молода жінка мовчки стояла і дивилася червоними запаленими очима на уквітчаний горбочок. Вона не плакала, не було ані сил, ані сліз. За неї ридала душа і краялося серце. Дуже боляче ховати єдину дитину.
Вона обернулася, щоб піти, та помітила, що біля могили не сама. З іншого її боку, вдивляючись у свій останній прихисток, стоїть він, Олег, її синочок, живий. Серце затріпотіло від радості. Але тут він підвів на неї погляд – і серце стислося від жаху: на неї дивилися ті жорсткі колючі очі, що вдивлялися у неї з труни. «З ким поглядом зустрінеться, того й візьме з собою» – промайнули в голові слова старої.
Намагалася згадати бодай якусь молитву, не в змозі відірвати очей від хижого обличчя хлопчини, а той, наче знаючи про її марні спроби, лише моторошно посміхнувся.
А потім прийшов біль. Він розривав груди, бився у спину, пронизував кінцівки, проникав білим туманом у свідомість. Схопилася за груди і повалилася на могилу сина."
Естафету не передаю, най долучаються усі, кому є чим поділитися.
Міцно обіймаю, ваша Ана Пест.
Ана Пест
162
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Їхні діалоги це мистецтво! Можливо сам би Квентін Тарантіно пустив би скупу одиноку сльозу, якби знав українську, зависав на букнеті і випадково відкрив "Кет. Вальс крові"
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати