Додано
28.05.20 11:54:03
Скарби Примарних островів
Запрошую до світу пригод і чарів!
У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море – живе і розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба...

Починати варто з буктрейлера -
Наталія Девятко (Natalia Devyatko)
1162
відслідковують
Інші блоги
Змінила обкладинку сьогодні Було Стало Сюжет набирає нових обертів, тому вирішила що перша обкладинка не така влучна, як друга! А що ви думаєте, яка краща? Перша чи друга? Мені цікава ваша думка!❤️
✦Вітаю! Моя особлива гордість: концепт темної енергії. Я вирішила не йти протоптаною стежкою «темна енергія = темна магія / зло/ прокляття/ руйнація». ✦ Замість цього я звернулася до реальної астрофізики.
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, мабуть знають, що я вже... ну трохи більше ніж пів року, розганяю тут ідею: "Ось я колись зберусь, ось як напишу "Вавилон", от то буде така книга! Така серія!". А також ці люди можуть
Щойно ввійшовши до малої трапезної, я бачу Кіраху, яка замислено стоїть біля вікна. Вона виглядає такою тендітною та нещасною на тлі високих склепінь, що мені миттєво хочеться притиснути її до себе, та, як завжди, захистити
Вітаю, друзі! Я вже не раз писав про залаштунки, зворотній бік реальності тощо. Не так давно я писав про хлопця на ім'я Артем, який зник на бічних сходах коледжу, потрапивши в іншу реальність - схожу на нашу, але дивну, моторошну,
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЩо головне у книзі? Герої, "екшон" та інтриги! Тут є все і від цього захоплює дух. Книга для всіх, на будь-який вік, бо кожен знайде щось своє. Коли вона потрапила до мене в руки, я вже була "дорослою" людиною, яка здавалося вже "виросла" з бібліотеки пригод, однак, зі "Скарбами" згадала, що вмію летати, битися за праве діло, шукати пригоди та багато чого ще. Дуже затягує, відчуваєш себе десь там, поряд з героями, доторкаючись до того життя.
P.S. Шикарний трейлер до шикарної книги!
P.P.S. А на Химері я б загалом одружилася :-)
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Та я ж чекаю, щоб їх побачити :-)
У книги дуже гарна обкладинка. Хто малював?
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Дуже гарно. Деяких героїв я саме так й уявляла.
Якщо дехто, переглянувши буктрейлер, подумав, що це щось підліткове, трохи схоже на "Піратів Карибського моря" та "Гру престолів" - ви не вгадали! ЦЕ КРАЩЕ!!! Раджу всім, хто не вірить, прочитати хоча б перший розділ, і ви одразу відчуєте масштаб ПРИГОДИ. Всіх, у кого в очах і в душі сяє МОРЕ, автор може взяти на крило і понести в свій світ, а головний герой (можливо) прийме у команду свого корабля тих, кому стане сил розділити його шлях до скарбів!
Ця книга - справжній виклик. Всім. В тому числі й читачам;) Тому, сміливці, не втрачайте нагоди випробувати свої сили та уяву. Всім гарного читання! Але - вас попередили! - дорога легкою не буде...
Эллин Крыж, О так, легкою не буде :)
І то точно не підліткове чтиво. :)))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати