Знижена ціна на Бездушного до кінця квітня!

Усім привіт, мої любі!)

Сьогодні книга "Прокляті сини: Бездушний" з'явилася доступною за передплатою) Ціна — всього 39 грнЦе знижена ціна, яка діятиме до кінця квітня! Мені захотілося, аби кожен прихильник цього непередбачуваного та спокусливого (хоча й кровожерливого, але як мені нещодавно сказали " то все мєлочі буття" ахахах) вампірчика зміг читати в процесі! З травня ціна стане дорожчою! А після завершення книги ще дорожчою, як це зазвичай буває. Розіграшів промокодів та знижок в процесі написання не буде. Тому зараз діє унікальна можливість придбати книгу максимально вигідно ;)

Дякую усім, хто вже встиг підтримати передплату та тим, хто її підтримає у майбутньому! Дякую усім, хто ставить зірочки, пише такі емоційні коментарі! І за нагородки окрема подяка! Коли бачу ваші реакції, то прямо відчуваю, що ми з вами на одній хвилі, ух! Це круто!

Історія тільки починається, на героїв чекає ще безліч чуттєвих відкриттів та пригод! Ця книга пишеться неспішно, дозволяючи і мені і вам смакувати кожну мить, що розділяє Драк та Мел... сподіваюся, що вам це також до вподоби)

Нагадую, що публікація нової глави відбувається КОЖЕН БУДНІЙ ДЕНЬ О 20:00! Сама не можу від історії відірватися, тому продовжу працювати в заданому режимі)))

Усім бажаю гарного дня, вже готую анонс для Інсти з сьогоднішньою главою ;) І в мене назріло питаннячко, а вам як більше подобається читати — в процесі написання чи одразу завершену книгу? 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стефанія Лін
28.04.2020, 11:28:22

Ох той Драк, такий хорошенький))

avatar
Уляся Смольська
27.04.2020, 14:54:52

А я люблю читати в процесі) Можливо, тут грає роль певна завантаженість мене, як автора))) Бо не можу позволити собі таку розкіш, як витратити цілий день на читання цілої книги))) Вітаю з першою передплатою наших Синів!

Уляся Смольська, Так, це думаю теж впливає) Дяакую, моя хороша! Чекаю тепер на вас!)))

avatar
Рина Мир
27.04.2020, 13:32:04

З передплатою;) Більше люблю читати завершені книги, так як тоді читається легко і на одному диханні, відчуваєш повністю всі емоції, які переживають герої, а поки в процесі, то ніби перегораєш, забуваєш емоції, які були в попередніх розділах:(( але все ж таки читаю і в процесі, так як розумію, що для автора це неабияка підтримка, адже йому хочеться бачити і відчувати емоції читача;)

Показати 3 відповіді

Ірина, Ось за це я книги і люблю, що завдяки ним, ми можемо прожити сотні життів в одному своєму ;))) Дякую!

avatar
Кетрін Вайт
27.04.2020, 12:57:44

Аналогічно) люблю читати завершену книгу) я не терпляча, тому кортить прочитати все і зразу. Інколи буває, що читаю цілу ніч до самого ранечку) Наприклад, сьогодні. Пів ночі читала "Навіть Диявол вміє кохати" та до ранку снився Сатана)) ахаха)
Але, незважаючи на свою нетерплячість, Бездушного я читаю кожного дня, коли виходить нова частина)))

Показати 5 відповідей

Кетрін Вайт, Приємно бачити однодумців))))))

avatar
Леся Найденко
27.04.2020, 12:38:38

Тільки завершені читаю) одним махом
Хотіла сказати, що з усіх обкладинок Синів - у Бездушного, як на мене, найстильніша. Я б не змогла пройти повз такої, якби побачила в магазині

Леся Найденко, Дякую за відповідь і комплімент обкладинці!))) Мені здається, що тут було достатньо зосередитися на погляді героя, аби передати настрій книги)) Без зайвих деталей)

Інші блоги
Повернення Боніфація?
Привітики мої любі!(´▽`ʃ♡ƪ) А ось і сьооднішнє оновлення(❁´◡`❁) ✨"Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою"✨ Маленткий срлйлеоᓚᘏᗢ Арт та шматочок тексту для розігріву: Затримую погляд
Мої думки
,,Відлуння музики '' дуже важлива для мене книжка. Хочу бачити більше прочитань. Це буде емоційно важка і водночас тепла історія. Я пишу те, що сама готова читати. Про те, чого насправді прагне моя душа. Письменниця- це людина,
А Ви кохали?
Цього разу Я напишу комент останній. В ви кохали? Любили по справжньому? Я розумію що це тема не для всіх. Але розкажіть свою історію.
-1 заморожена історія
Я знаю... Я ВСЕ знаю... Бо я і є на вашому місці... Вона - проста дівчина з України, живе своїм самим буденним життям... проте, в її душі, ще з 2022 року грає "Fake Love". 2024. Вона попри все купляє альбом свого кумира. Чекає його
Золоті фантазії
Золоті фантазії «Кажуть, не все те золото, що блищить... Але наш флешмоб — гарячий виняток! ✨» ​Неймовірна Віккі Грант оголошує старт свого першого флешмобу «Золоті фантазії»! У цьому розкішному фентезійному
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше