Факти про мене

Вирішила розповісти ще трохи про себе))

1. Моє таємне захоплення окрім книг - це волейбол. Обожнюю цей вид спорту, але на додаткові заняття по ньому я не ходжу. Чому? Я намагалася декілька разів походити, але зрозуміла що мені краще вчитися грати в цей вид спорту самій.

2. Це буде звучати дивно, але я ніколи не мала стосунків з хлопцем. Ви запитаєте як таке може бути якщо я авторка романів? Все просто. Я обожнюю цей жанр у фільмах та інших книгах, тому спирючись на них, я хоч приблизно щось знаю про взаємне кохання. Звісно, було таке що якийсь хлопець мені подобався, але я йому - ні. І так все поки пройдене життя(

3. Я високого зросту. 173-176, знаю для дівчини це не звично, а тим паче у такому молодому віці, але нічого не поробиш. Яка є так й є.

4. День народження в мене 11 квітня. А це означає що я весняна дівчина. і справді я просто таки обожнюю пору року весну, вона є моєю улюбленою. Не лише через день народження, а й через те що погода буває і не спекотиною і не холодною (ну в основному), я не люблю спеку, надаю перевагу теплоті. Але якщо обирати між зимою і літом, то оберу зиму)

5. Я не відмінниця. Оцінки в мене від 7 до 12. Дуже хочу виправитися, тому зараз на дистанційному навчанні витрачаю багато часу саме на навчання.

Ось такий вийшов запис. Пишіть як вам і що думаєте на кшталт фактів про мене. Всіх люблю)) Бережіть себе і рідних.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Діана Вільнер
22.04.2020, 18:04:36

"У такому молодому віці"- це у якому, якщо не секрет?) Мій зріст 170 (при віці 17) , і я його обожнюю) Навіть була б рада бути вищою ще на декілька см) Так що такий ріст- це перевага, я думаю)


Щодо дня народження- то з пройдешнім, успіху в усіх починаннях тобі :3 ❤️ Моє буде 6 липня, хоча я ще не дуже хочу тої гучної цифри, якщо чесно :D А щодо того, обрати літо чи зиму- то однозначно літо) Я не люблю спеку (ну але вона тільки в обід, зранку і ввечері все ж класно)), але лютий холод я не переношу більше)

Рада дізнатися про тебе трішки більше)

Показати 3 відповіді
Віка Скаттер
22.04.2020, 20:55:37

Діана Вільнер, Дякую за підтримку))❤️

Інші блоги
підтримка та дарк роман
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
Готові до того, що емоції плескатимуть через край?
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
А ви вже бачили? Ще одна моя новинка!❤️
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
Чужими вулицями
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше