Прокляті сини від 7-ки / Прямий ефір

 

Привітик, мої чудесні!

У мене для Вас чудові новини)) Точніше маленька приємність, де ви зможете поспілкуватись не тільки зі мною ,а ще й з 4-ма авторками Букнету.

Ми вирішили влаштувати онлайн-трансляцію в наших Інстаграм-акаунтах, аби перед прем’єрою «Проклятих синів» розповісти вам трішки історію їх створення та й взагалі як виникла ідея цієї серії й об’єднала нас сімох.

П`ять історій будуть у жанрі фентезі, а дві у жанрі сучасний любовний роман!

Ми хочемо розділити з вами свої емоції, адже без читачів не буває авторів, правда?))

Ефіри будуть поділені по дві авторки, адже інстаграм не дозволяє всім разом вийти в один час, хоч нам і дуже цього хотілось)))

Дві авторки : Аліса Ольгіч і Ксенія Чейз не будуть виходити в ефір через певні обставини, але обов’язково прийматимуть участь))

Отже, що пропонуємо:

1. Зустрітись зі мною та Ісою Тарк в прямому ефірі о 16:30 в неділю - 12 квітня.

2. Зустрітись зі мною та Вікторією Задорською у прямому ефірі в понеділок о 16:30 – 13 квітня

3. Зустрітись з Улясьою Смольською та  Анною Котляревською  у вівторок о 16:30  – 14 квітня

4. Ми розповімо вам про створення серії, назви книг, сюжети, ідеї та взагалі, як так сталось, що вирішили об’єднатись та створити щось цікаве й нове.

5. А також відповімо на всі ваші питання. Ви можете поставити їх тут, у коментарях, або написати в приват кожній авторці))))

 

Наші інстаграм-сторінки:

Стефанія Лін - @stefania_lin93

Іса Тарк - @isatark

Вікторія Задорська – @viki.zadorskra

Анна Котляревська – @annakotlyarevskawriter

Уляся Смольська - @smolska.ulyana

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксенія Чейз
11.04.2020, 14:31:00

Ура! До прем'єри залишилися лічені дні! Не можу дочекатися!

Показати 2 відповіді
Уляся Смольська
11.04.2020, 17:41:24

Іса Тарк, Це точно! Я шокована, що залишилося 4 дні!!! (кричить і тікає в закат))))

avatar
Уляся Смольська
10.04.2020, 19:41:21

Я вже, як наші читачі: не можу дочекатися))))

Ні, все ж до глави ніяк не доберуся)) Я на таких емоціях))) Чекаю, дівчаточка мої любі!!!

Стефанія Лін
10.04.2020, 16:14:30

Анна Котляревська, Біжи вже, а то твої читачі прийдуть сваритись до нас))))) І я чекаю і хвилююсь))) дуууже))

Інші блоги
Продовження вже на сайті ❤️
Продовження моєї мініісторії Слуга помсти вже чекає на своїх читачів ❤️ Анотація до книги "Слуга помсти" З давніх-давен люди звертаються до потойбічного, коли звичні шляхи заводять у глухий кут. Саме тому
Мої плани
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Слуга помсти. Нова книга від авторки.
Вітаю, друзі та читачі. ❤️ В мене приплив натхнення стався. Тому я почала публікувати мою нову роботу: ⚠️Слуга помсти.⚠️ Планується
Нарешті сестри зустрінуться✨
Кульмінація книги, не пропустіть!
Нова історія)
Привіт, любі читачі! Так, я відхилилась від курсу дарк, але... Це ненадовго! Нова робота "Татко" для конкурсу! Моя темна душа все ще бажає темного гріха)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше