Додано
05.04.20 19:23:12
Візуалізація героїв "Шосе сліз" + розклад
Привіт, любі читачі! Перша частина фінального розділу "Шосе сліз" з'явиться на Букнеті завтра. А поки ви чекаєте на розв'язку, пропоную вам візуалізацію двох персонажів, котрих я залишила на десерт.
Том Вуд - інспектор лісопилень.

Лео Лабберс - агент з нерухомості.
![]()
Ну як, такими собі уявляли цих героїв?
А вже завтра ввечері ви нарешті дізнаєтесь таємницю "Шосе сліз".
Вікторія Івасенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОй, як же це я пропустила цю візуалізацію?
Том підібраний просто ідеально...цей погляд... Бачила, що хтось писав, що він на фото занадто акуратний. То мені навпаки здається, що він таким і був....хіба без краватки...він же у кафе дружині допомагав, тож навряд він би мав бомжуватий вигляд...
Лео уявляла дещо огряднішим, і не таким аж дуже акуратистом, як на фото, хоча, може то фото на документи декілька річної давності)))
Вуда таким і уявляє, це дуже добре )
Але цей чоловік мені не подобався із початку, погане передчуття)
Цікаво буде почути ваші враження від фіналу))
Інспектор лісопилень доволі схожий. До речі йому дуже пасує прізвище Вуд, що в перекладі з англійської означає "деревина")
Агента з нерухомості теж бачу десь таким, тільки кілограм так щонайменше на шісдесят важчим)) Чомусь з описів в книзі цей персонаж виглядає дуже масивним і в страшних кількостях поглинає їжу ледве не при кожній зустрічі з гг)) Круто, коли в книзі навіть другорядні персонажі добре прописані зі своїми цікавими звичками і особливостями.
Дякую за ваш відгук) так, Лео - товстунець, просто складно знайти аж такого для візуалізації)
Так, я навмисно використала таку гру слів, рада, що помітили))
Лео так і уявляла)
Його було найскладніше знайти)
Як же дочекатись заврашнього дня? Так кортить дізнатись таємницю, аж лоскотно)))
Я й сама вже хочу поділитись з вами розв’язкою, але фінал вимагає дуже багато роботи))
Вуд в моїй уяві був трохи зачуханіший)) хіба, з цього зняти краватку, білу сорочку, а одягнути в спецівку, важкі черевики, трішки все засмальцувати - тоді буде образ схожий)) а от погляд хижий, добре пасує цьому Тому)))
О, то Ваш Лео красунчик))) Лео в моїй уяві був нижчим і набагато маснішим)) тлуслим - претлуслим, з рудуватим рідким волоссям, що зачесане набік і закриває прогалину на тім'ї))) і з жовтими зубами)) і з нещирою облесливою посмішкою, практично без шиї, бо голова перетікала в плечі))) згадала!!! Він мені схожий на образ Весельчака У з відомого радянського мультфільма))))
Так цікаво читати, як ви собі уявляєте персонажів, дуже круто) так, Лео такий і є, важко знайти схожу реальну людини, але цей актор теж гладун, просто на фото лише обличчя)
Кіт Гарфілд- ось таким я уявляла Лео Лабберс. А от Том Вуд здивував, щось очі мені його не подобаються,я уявляла його добрішим і милішим.
Ох, ще одне крутезна порівняння Лео, мені подобається)) я намагалась підібрати найбільш подібну версію)
Ох я собі агента з нерухомості уявляла чоловьягу схожого на Карлсона, який вдягнений в костюм, який тріщить по швам
Ахах, гарне порівняння)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати