Що я раджу почитати

Днями зазирнула в свою бібліотеку, і струсивши пил з раритетів придбаних ще у 2000-х роках, вирішила поділитись своїми надбаннями з вами.  Араптом комусь прийдуть до смаку мої читацькі вподобання. Звісно на почесній поличці там Толкін і Роулінг. Але поруч з ними можна знайти таке:

Енн Райс "Пандора" цикл "Вампірські хроніки". .Будучи вже у поважному віці 72 років, всесвітньо відома письменниця, продюсер і сценарист Енн Райс не зупиняє свою творчу діяльність. У письменника на рахунку кілька всесвітніх бестселерів, фільмів, номінацій і нагород за свою багату діяльність. Найбільшу популярність Енн отримала завдяки фільму, знятого за мотивами одного з її романів "Інтерв'ю з вампіром"

І так, у мене не тільки "Пандора", але всі її книжки такі здоровецькі і довогочитаємі, що багато я не прикупила. Читала в електронці.

Р. Сальваторе "Темний ельф". Ро́берт Е́нтоні Сальвато́ре — американський письменник фентезі. Найбільше відомий своїми книгами за вигаданим всесвітом «Забутих королівств». Ну власне на полиці вся серія і стоїть. До сто біса книг, на які я витратила купу грошей.

Там, де зі злом не можуть впоратися князі та клірики, інквізитори і чаклуни, - на допомогу кличуть вихованців Братства вартою. Людей з даром, здатних бачити незриме і зупинити темних сутностей. Людвіг ван Нормайенн - один з них. І так, це О. Пєхов, "Страж".  там ще стоять "Кіндрет" і "Іскра і вітер", далі я тирила з просторів інтернету, а не купувала на папері.

Тут же на полиці з російським письменником стоїть білоруська О. Громико і її "Квітка камалейника" і історія про відьму Вольху.

Що з цього читали ви? 

 

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ана Пест
03.04.2020, 13:53:49

Чудова підбірка. "Забуті королівства" - то шалена пристрасть на піці мого захоплення фентезі. Пєхова почала читати також зі "Стража". Згодом дочекалася усі книги цикла. "Хроніки Сіали", "Хроніки Хари", "Заклинателі" - також не лишили байдужою. Ольги Громико перечитала, певно, все. Окрім "Квітки камалейника", варто надолужити))) А от чого не читала, так це книги Енн Райс. Якось не трапились.((( Та щоразу із захватом передивляюсь "Інтерв'ю з вампіром". А тепер задумуюсь над тим, щоб їх прочитати))))

Показати 2 відповіді
Ана Пест
03.04.2020, 19:29:39

Анна Пахомова, А от це не читала. Зацікавили!))))

Із задоволенням читала книги Ольги Громико. Особливо припала до душі "Квітка камалейника". Як на мене, то найкращий твір Громико. Він, мабуть, ще надовго залишиться в моєму списку улюблених книжок.
До інших рекомендованих авторів та їх творів ще тільки приглядаюся. Можливо, приділю увагу й згаданим книжкам.

Анна Пахомова
03.04.2020, 17:23:36

Так, «Квітка..» то дещо інше, ніж хі та ха.

avatar
Мар'яна Доля
02.04.2020, 23:08:42

Я Ольгу Громико читала, тепер і інших авторів візьму на замітку, дякую!

Показати 2 відповіді
Мар'яна Доля
03.04.2020, 11:22:43

Анна Пахомова, Я різні люблю)) Хоча гумористичні - взагалі моя слабкість))

Мене "Пандора" дуже зацікавила)))

Анна Пахомова
03.04.2020, 10:03:24

Я б починала читати з «Інтерв'ю» чи «Вампір Лестат»

avatar
Стефанія Лін
02.04.2020, 23:06:17

Нічого не читала, але тепер буду гуглити й обирати щось до смаку))) Дякую

Анна Пахомова
03.04.2020, 10:01:26

Прошу))

Інші блоги
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
маю нові візуали, тож гріх не поділитись..
Привіт, мої любі❤️ Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай". Помічаю на собі його пильний
Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше