Що я раджу почитати

Днями зазирнула в свою бібліотеку, і струсивши пил з раритетів придбаних ще у 2000-х роках, вирішила поділитись своїми надбаннями з вами.  Араптом комусь прийдуть до смаку мої читацькі вподобання. Звісно на почесній поличці там Толкін і Роулінг. Але поруч з ними можна знайти таке:

Енн Райс "Пандора" цикл "Вампірські хроніки". .Будучи вже у поважному віці 72 років, всесвітньо відома письменниця, продюсер і сценарист Енн Райс не зупиняє свою творчу діяльність. У письменника на рахунку кілька всесвітніх бестселерів, фільмів, номінацій і нагород за свою багату діяльність. Найбільшу популярність Енн отримала завдяки фільму, знятого за мотивами одного з її романів "Інтерв'ю з вампіром"

І так, у мене не тільки "Пандора", але всі її книжки такі здоровецькі і довогочитаємі, що багато я не прикупила. Читала в електронці.

Р. Сальваторе "Темний ельф". Ро́берт Е́нтоні Сальвато́ре — американський письменник фентезі. Найбільше відомий своїми книгами за вигаданим всесвітом «Забутих королівств». Ну власне на полиці вся серія і стоїть. До сто біса книг, на які я витратила купу грошей.

Там, де зі злом не можуть впоратися князі та клірики, інквізитори і чаклуни, - на допомогу кличуть вихованців Братства вартою. Людей з даром, здатних бачити незриме і зупинити темних сутностей. Людвіг ван Нормайенн - один з них. І так, це О. Пєхов, "Страж".  там ще стоять "Кіндрет" і "Іскра і вітер", далі я тирила з просторів інтернету, а не купувала на папері.

Тут же на полиці з російським письменником стоїть білоруська О. Громико і її "Квітка камалейника" і історія про відьму Вольху.

Що з цього читали ви? 

 

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ана Пест
03.04.2020, 13:53:49

Чудова підбірка. "Забуті королівства" - то шалена пристрасть на піці мого захоплення фентезі. Пєхова почала читати також зі "Стража". Згодом дочекалася усі книги цикла. "Хроніки Сіали", "Хроніки Хари", "Заклинателі" - також не лишили байдужою. Ольги Громико перечитала, певно, все. Окрім "Квітки камалейника", варто надолужити))) А от чого не читала, так це книги Енн Райс. Якось не трапились.((( Та щоразу із захватом передивляюсь "Інтерв'ю з вампіром". А тепер задумуюсь над тим, щоб їх прочитати))))

Показати 2 відповіді
Ана Пест
03.04.2020, 19:29:39

Анна Пахомова, А от це не читала. Зацікавили!))))

Із задоволенням читала книги Ольги Громико. Особливо припала до душі "Квітка камалейника". Як на мене, то найкращий твір Громико. Він, мабуть, ще надовго залишиться в моєму списку улюблених книжок.
До інших рекомендованих авторів та їх творів ще тільки приглядаюся. Можливо, приділю увагу й згаданим книжкам.

Анна Пахомова
03.04.2020, 17:23:36

Так, «Квітка..» то дещо інше, ніж хі та ха.

avatar
Мар'яна Доля
02.04.2020, 23:08:42

Я Ольгу Громико читала, тепер і інших авторів візьму на замітку, дякую!

Показати 2 відповіді
Мар'яна Доля
03.04.2020, 11:22:43

Анна Пахомова, Я різні люблю)) Хоча гумористичні - взагалі моя слабкість))

Мене "Пандора" дуже зацікавила)))

Анна Пахомова
03.04.2020, 10:03:24

Я б починала читати з «Інтерв'ю» чи «Вампір Лестат»

avatar
Стефанія Лін
02.04.2020, 23:06:17

Нічого не читала, але тепер буду гуглити й обирати щось до смаку))) Дякую

Анна Пахомова
03.04.2020, 10:01:26

Прошу))

Інші блоги
Міське фентезі таке міське ☺️ (і трошки візуалів)
За що люблю міське фентезі - за можливість поміщати фантастичних героїв в цілком собі життєві ситуації. Наприклад, як вам ангел і демон в кафе? (в тексті це не зовсім кафе, але текст 18+, а блог ні) А це ангел і відьма відпочивають
Тьотя любить гарячіше... 18+
Привіт, мої любі! Я планувала піти у відпустку й відпочити, але завдяки численним проханням моїх підписників в Threads, це стало просто нереально зробити. Саме тому народилась нова історія. Пристебніться. Ми вирушаємо в
Занурення у тіні ⭐
У кожному дзеркалі — не просто відображення, а тінь іншої реальності, теперешнього, майбутнього чи минулого... З давніх часів люди вірили, що дзеркала — це портали до потойбіччя, до підсвідомого, до істини, яку
Гострі грані кохання
— Якого біса ти ще сидиш у цій «крутій тачці» якогось мажора? Ліза швидко розстебнула ремінь, штовхнула двері й вискочила в темряву узбіччя. — Пішов ти! Вона показала Владу середній палець і черкнула
Що буде, якщо читати "Темні історії Малефича"?
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Учора вийшло оновлення до моєї книги (завтра буде наступне). Тож запрошую до читання, адже бачу, що твір уже потроху набирає обертів: книга додає в обсязі, а сюжет — у гостроті. А на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше