До моїх читачів

Сьогодні, коли я розпочала навчання на "Курсі редагування і стилістики" я зрозуміла, як сильно виросла і змінилась за ці неповні три місяці на Букнеті.

Я вдячна кожному моєму читачеві за те безмежне натхнення, яке ви мені даруєте своїми відгуками, зірочками і нагородами, вашими щирими особистими повідомленнями і побажаннями. Я рада, що прийняла рішення розвиватись і працювати у вибраному напрямку. Я хочу ставати кращою, хочу бути професіоналом. Тож, дякую, що ви поруч!

Для тих із вас, хто познайомився з моєю творчістю одразу з другої книги, залишу коротенькі анотації моїх творів.

"Одержимість":

Що відчуває здобич, коли мисливець за спиною?

Таку записку отримує молода детектив Вікторія Рід, коли намагається отямитись від складної справи, у якій сама мало не стала жертвою. Вона розуміє – привид з минулого ожив і тепер, схоже, прагне закінчити почате.

Полювання почалось. Дівчині доведеться пройти не одне випробування, та чи зможе вона врятуватись від справжнього зла, яке вже зачаїлось на порозі.

Один, два, три...Тепер шукати будеш ти.

 

"Шосе сліз":

Цього разу історія заснована на реальних подіях. На віддаленому відрізку канадської магістралі вже понад 50 років зникають безвісти жінки й дівчата, яких згодом знаходять жорстоко вбитими.


Саме там зникає донька львівських бізнесменів, на пошуки якої й відправиться колишня поліціянтка Вікторія Рід. Та секрети, які відкриються дівчині в, здавалося б, дружному, затишному селищі, змусять кров холонути в жилах.

П.С дуже важливо, аби ви залишали ваші зірочки й відгуки під книгами, адже це підвищує їх рейтинг і більша кількість читачів матиме можливість прочитати мої книги. Дякую!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Kateryna Negrut
20.03.2020, 15:14:34

За своє життя перечитала дууууже багато книжок. Ваші - одні з найулюбленіших

Чесно кажучи, ще півроку тому я й мріяти не могла, що почую такі слова. Велике вам дякую!

Ще з першої книги в мене виникла любов до того що Ви пишете і як Ви це пишете!!! Не зупиняйтесь, бо Ви на вірному шляху...
Ну все, біжу читати новий розділ)))

Такі слова неймовірно надихають, дякую!

avatar
Тетяна Івасенко
18.03.2020, 20:13:12

Бажаю творчого натхнення, моральних і фізичних сил в цей важкий для всіх період.

Дуже дякую, це те, що мені зараз найбільше потрібно)

avatar
Зоряна
17.03.2020, 22:00:52

♥️♥️♥️

Дякую)

avatar
наталя хімен
17.03.2020, 22:59:13

Обидві книги дуже захопливі і цікаві.Чекаю продовження...

Щиро вам дякую!

avatar
наталя хімен
17.03.2020, 22:59:46

Лайк, лайк, лайк...

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше