Історія не для вразливих

Закінчувався дощовий жовтень 69-го року. Молода дівчина, Глорія Муді, виходила зі свого улюбленого бару, щоб спіймати попутку, яка підкине її додому. Тут таке роблять дуже часто, попутка - найдешевший і найзручніщий спосіб вчасно дістатись потрібного місця. Та того вечора щось пішло не так і дівчина більше ніколи не повернулась додому.

А тепер перенесімось у жарке літо 70-ого. Дві веселі жіночки висадили на шосе молодицю, яка діставалась попутками додому. 18-річну Мішелін знайшли лише через місяць. Вбитою.

Тоді знову жовтень - Гейл Вейз, листопад - Памела Дарлінгтон. З року в рік список поповнювався новими іменами. Звичайні жінки, абсолютно різного віку і зовнішності, зникали на так званому "Шосе сліз", відрізку у 800 кілометрів поміж густих канадських лісів й крутих схилів.

А знаєте, що в цій історії найстрашніше? Їх вбивцю так і не знайшли.

У своєму новому детективному трилері "Шосе сліз" я намагаюсь розгадати криваву загадку автомагістралі, яка забрала вже майже п'ятдесят безневинних життів.

Детектив Вікторія Рід, яка у минулій книзі "Одержимість" пережила справжнє полювання маніяка-психопата, тепер береться за нову, таємничу справу. Та чи вдасться їй перемогти власних демонів, які чатують на неї в потаємних куточках пам'яті? Й чи зможе вона знайти убивцю з шосе 16?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Івасенко
10.03.2020, 21:16:33

Мені всі герої в книзі і сюжетні лінії дуже логічні. Я думаю, що за закритими дверима багатьох родин відбуваються жахливі речі. Тому про все це треба вести розмову в своїх книгах, багато дітей і жінок зазнають насилля, а в суспільстві панує думка, що все що відбувається в родині,- законно. Я шкодую, наприклад, що часто чула як сусідка волає нелюдським криком на дитину, а та істерично плаче і не повідомила соціальним органам, бо по- перше, не дуже вірю в їх ефективність, а по-друге, не хотіла порти ти відносини з сусідами. А часто катами можуть бути близькі люди...

Вікторія обов'язково впорається...особливо, якщо поруч буде Джоел)

Дякую вам)) вже хочеться швидше розповісти вам всю історію)

avatar
Зоряна
08.03.2020, 21:47:47

Вікторіє знаєте що я подумала. А я подумала про те що було б цікаво почитати роман від вас. Як на таке дивитесь? Мені було б цікаво)))

Привіт) якщо чесно, то не дуже зрозуміла, що ви маєте на увазі?

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше