День Письменника! І новий розділ!

Передусім, вітаю усіх колег та дотичних до цього людей із професійним святом - Днем Письменника! Ну хоча б колись можемо підняти келихи за свою нелегку долю та працю! Чого і вам бажаю! Разом ми сила, із якою варто рахуватися, так давайте примножувати власні напрацювання, вірити один в одного та власні творіння! Борітесь - і поборите, пані та панове!
 


Сам же роблю подарунок дня Дня Письменника!
НОВИЙ РОЗДІЛ ВЖЕ ДОСТУПНИЙ!
Переходьте за посиланням та поринайте у світ берсерків, драконів, пригод, кохання та багато чого іншого!

Фантастики багато не буває, і мало не здасться!

P.S. При нагоді можете зробити і мені подаруночок до свята - вподобайка, коментар під книгою та підписка на автора - усе це чудово підніме мені настрій, надихне на нові подвиги під час написання нового розділу!
 

ВОВЧА ЗГРАЯ ТУТ:

ПЕРША ЧАСТИНА

https://litnet.com/uk/book/vovcha-zgraya-b156430 

ДРУГА ЧАСТИНА
https://litnet.com/…/book/vovcha-zgraya-povnii-msyac-b194797 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю зі святом))). Дякую за нову цікаву порцію азарту та драйву!!!

avatar
Dana
03.03.2020, 13:29:07

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ІЗ НОВИМ НАТХНЕННЯМ, ІЗ НОВИМИ ТВОРІННЯМИ, І ПРОСТО ЧИМОСЬ НОВИМ У ЖИТТІ)))ВІТАЮ ВАС, ТВОРІТЬ, ЖИВІТЬ І ДАРУЙТЕ)))

avatar
Стефанія Лін
03.03.2020, 13:16:50

І вас з цим гарним святом))) От написали про келихи і прямо задумалась, що варто сьогодні б придбати шампанського)) Свято ми робимо собі самі, чи не так?)))) Вам бажаю натхнення і вдячних читачів)

Інші блоги
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Викладаю збірочку поезій ♥️✨♥️
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше