Страшезненько винуватий, виправляюсь!

Гарної Вам пори дня, шановні читачі й колеги!

 

Гадаю, варто було б перепросити у Вас за моє раптове двомісячне зникнення... Так багато чого відбулося, що, якщо добре постаратись, можна написати про це іще одну книгу. Але водночас, була недопрацьованою моя попередня історія. І, зрештою, вона відкладається у нижню шухляду, так би мовити, до кращих часів. Автобіографія, хоч і часткова, мушу визнати, чомусь пишеться куди складніше, аніж вигаданий структурований сюжет - підв'язувати усі сцени під сувору та нудну реальність, згадувати діалоги, які дійсно колись звучали, намагатися не забути згадати у тексті подругу, яка дуже образиться, якщо про неї не буде хоч кількох слів...

Тому: страшезненько вибачаюся!

І в якості примирливої компенсації за Ваші моральні збитки, пропоную іншу книгу, новий жіночий любовний роман - "Спотворена Щастям". Я сподіваюся, Ви не вичислите мене по IP і не приїдете, аби закидати моє вікно камінням, якщо щось не сподобається. Хоч і живу я на восьмому поверсі, все-ж добре знаю, що таке злі читачі)

Хорошого вечора і приємного читання!

https://litnet.com/uk/book/spotvorena-shchastyam-b209553

 

P.S. Чорт, просвітіть мене, будьте ласкаві, як сюди завантажити зображення, бо виглядає ця адреса дійсно паскудно)

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Moonraise Darkness
02.03.2020, 21:42:24

З поверненням)
А буде продовження детективу "Безсердечна"?

V.M.E. RTY
02.03.2020, 22:00:45

Чесно, не можу сказати напевне, якщо і буде, то мабуть, ще не скоро(. Поки є натхнення на "Спотворену", мушу витискати із себе всі соки на неї)

avatar
Оксана Грицина
02.03.2020, 20:47:31

Вибачення прийняті ;) Натхнення і позитиву! На рахунок P.S., самій цікаво дізнатися...

Показати 2 відповіді
Оксана Грицина
02.03.2020, 21:02:14

V.M.E. RTY, То точно))

Інші блоги
Запрошую в Ковен ❤❤❤ (багато картинок)
Як я й казала, книгу "Другий шанс або Помста ангела" можна читати без першої частини, але для досягнення такого ефекту я використала прийом, який називаю "панорама" - перед тим, як дійти до головних героїв, ми трошки
Моя новинка
Дорогі читачі! Умене вийшла новинка. Запрошую вас в світ пристрасті, кохання та не простих відносин. Забороняю тебе кохати , 18+ — Ти знову тікаєш, — його пальці стискають моє зап’ястя, не даючи
Оновлллення вже на сайті
Любі друзі ? всім доброго суботнього дня! Спішу повідомити, що оновлення роману Ніч, що змінила нас вже вийшло. Спішіть дізнатися чи поговорила Таня з Віталієм? Й чим для неї обернулася ніч з босом? Чікаю на вас)
ПІдкажІть Як Правильно? Що Робите Ви !
Починати писати кілька книг за раз, комбінуючи їх, і виставляти їх поступово, чи закінчувати одн проект і переходити до іншого ? Як робите саме ви? А якщо ви вигораєте від своїх історій ви даєте собі перерву від всього,
"Світло для темного"
Четверта глава доступна для прочитання. В ній відбулася перша зустрія наших героїів. Ось яким побачила Піалісента Айбервеля...)) Короткий уривок: Я зосереджуюсь на тому, що бачу. Випуклі, болотяні очі, рідке волосся,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше