Додано
26.02.20 20:39:18
Чи зживаєтесь ви зі своїми персонажами?
Я от нещодавно помітила, що ніби зживаюсь зі своєю книжковою героїнею.
Інколи, пишучи складний розділ, не можу втамувати серцебиття, долоні пітніють, буває навіть плачу. Цікаво, чи це у всіх так і чи відчувається при прочитанні такий зв'язок між автором і персонажем?
А в "Шосе сліз", до речі, вийшов свіженький розділ, один з тих, про які писала вище, коли емоції просто зашкалюють.
П. С Якщо ви почали знайомство з моєю творчістю саме з "Шосе сліз", то спішу повідомити, що це вже друга книга серії про пригоди Вікторії Рід, перша також є у вільному доступі на сайті, тиць-тиць сюди)
Приємного "перегляду"!
Вікторія Івасенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли читала першу частину я була просто заврожена, серцебиття прискорювалося і я ніби переживала усе те, що і героїня. Дякую.
Надзвичайно приємно, дякую вам за такі щирі відгуки і за нагороди! Надіюсь, друга книга вас також не розчарує!
Читаю дуже багато книг. Ваші читаю з задоволенням . Інколи перечитую абзаци. Переживаю бо буває страшно. Дуже дякую за вашу творчість.
Все дуже реально. Натхнення вам.
З нетерпінням чекаю продовження.
Мені неймовірно приємно отримувати такі надзвичайні відгуки! Рада, що можу передати читачам свої емоції) Щиро дякую!
Вікторіє дуже дякую за вашу творчість. Чесно кажучи я не особо багато читаю, але останнім часом поки підшукую роботу то і багато вільного часу. Натрапивши на вашу кничу я читала просто невідриваючись, дуже легко читається і потрапляєш ніби у ту реальність. Ви велика молодчинка) бажаю Вам надхнення у ваших амбітних творах?
Ви й не уявляєте, які для мене важливі ваші слова. Дякую, що надихаєте!
Ой, як я вас розумію! Писала розділ, де героїню дуже сильно образили. Так розхвилювалася, що сама почала ревіти))) та й це не дивно, у персонажах живе частинка душі автора
Так, це точно, я дійсно відчуваю, що вкладаю в героїню частинку себе) дякую за вашу історію)
Клас. Дякую люба))) Ви супер.
Зоряна, Чекаю на враження від розділу)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати