Чи зживаєтесь ви зі своїми персонажами?

Я от нещодавно помітила, що ніби зживаюсь зі своєю книжковою героїнею.

Інколи, пишучи складний розділ, не можу втамувати серцебиття, долоні пітніють, буває навіть плачу. Цікаво, чи це у всіх так і чи відчувається при прочитанні такий зв'язок між автором і персонажем?

А в "Шосе сліз", до речі, вийшов свіженький розділ, один з тих, про які писала вище, коли емоції просто зашкалюють.

П. С Якщо ви почали знайомство з моєю творчістю саме з "Шосе сліз", то спішу повідомити, що це вже друга книга серії про пригоди Вікторії Рід, перша також є у вільному доступі на сайті, тиць-тиць сюди

Приємного "перегляду"!

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Коли читала першу частину я була просто заврожена, серцебиття прискорювалося і я ніби переживала усе те, що і героїня. Дякую.

Надзвичайно приємно, дякую вам за такі щирі відгуки і за нагороди! Надіюсь, друга книга вас також не розчарує!

avatar
Aleksandra Okipna
26.02.2020, 22:41:37

Читаю дуже багато книг. Ваші читаю з задоволенням . Інколи перечитую абзаци. Переживаю бо буває страшно. Дуже дякую за вашу творчість.
Все дуже реально. Натхнення вам.
З нетерпінням чекаю продовження.

Мені неймовірно приємно отримувати такі надзвичайні відгуки! Рада, що можу передати читачам свої емоції) Щиро дякую!

Вікторіє дуже дякую за вашу творчість. Чесно кажучи я не особо багато читаю, але останнім часом поки підшукую роботу то і багато вільного часу. Натрапивши на вашу кничу я читала просто невідриваючись, дуже легко читається і потрапляєш ніби у ту реальність. Ви велика молодчинка) бажаю Вам надхнення у ваших амбітних творах?

Ви й не уявляєте, які для мене важливі ваші слова. Дякую, що надихаєте!

avatar
Леся Найденко
26.02.2020, 21:09:38

Ой, як я вас розумію! Писала розділ, де героїню дуже сильно образили. Так розхвилювалася, що сама почала ревіти))) та й це не дивно, у персонажах живе частинка душі автора

Так, це точно, я дійсно відчуваю, що вкладаю в героїню частинку себе) дякую за вашу історію)

avatar
Зоряна
26.02.2020, 21:05:05

Клас. Дякую люба))) Ви супер.

Зоряна, Чекаю на враження від розділу)

Інші блоги
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
А що завтра?
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Коли маски починають плавитися: Глава 2
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше