Додано
25.02.20 20:12:19
Візуалізація героїв "Шосе сліз"
В новому моєму психологічному трилері "Шосе сліз" ви вже познайомились з кількома цікавими персонажами. Тож, пропоную вам переглянути їх візуалізацію. Пишіть, чи такими уявляєте героїв книги?
Вікторія Рід

Тайлер (поліцейський з Телкви)

Ніна Вайт (дівчинка по сусідству)

Ноель Вайт (брат Ніни)

А завтра вже новий розділ, тож швиденько читайте попередній, якщо ще не встигли!
П. С А хто ще досі не читав мій дебютний психологічний трилер "Одержимість", мерщій переходьте за посиланням! Ви не пошкодуєте)
Вікторія Івасенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВікторія, Ваша Візуалізація героїв, це чудова ідея, особливо тоді, коли Ви показуєте їх своїм читачам.
Коли ми читаємо книгу, ми всі, звичайно по-різному сприймаємо героїв книг. В основному, персонажі книг, уже є із образами, але в наших думках. А ви чудово подали своїх персонажів) Браво!!!
Сама користуюся візуалізацією героїв, так дійсно краще можна зрозуміти своїх персонажів...
Натхнення вам !!!!!
Дякую вам щиро! Так, я теж люблю переглядати візуалізації героїв, ніби створюєш книжковий «серіал»)
Ну що ж...вже традиційно я скірзь «пхаю свого носа» то ж і ця візуалізація не виняток)))
І так. Тайлер— щось є, але після опису про індіанське коріння мені уявлявся актор із «Сутінків» (не пам'ятаю як звати актора і героя...вже дуже давно дивилась).
Ніна— блідолицість і погляд просто ідеальні, а от по віку, то в книжці мені це ще дитина, то ж тут трошки неспівпадіння.
Ноель непогано, але я мабуть передивилась «50відтінків», бо мені цей паршивець виглядав як Джек з цього фільму, хіба молодший, тож загалом одобрюю)))
Якось так...
Олександра Ковальчук, Вам дякую, що ділитесь своїми думками і зауваженнями, це допомагає мені краще редагувати і доповнювати книгу)
Всі співпали на 10000%
Мені це часто говорять) звісно, в ній багато моїх рис, без того ніяк)
Вікторію чомусь уявляю як у візуалізації до "Одержимості", але трохи старшою і з чорним коротким волоссям, як тут. Дівчина на світлині має надто "неслов"янську" зовнішність.
Інші персонажі дуже схожі, особливо перелякана Ніна і нахабний Ноель. Якби він не був схильним до настільки неприхованих насильницьких дій, то точно б виявився маніяком)
Все саме так, ви дуже точно підмітили)
Аааа клас. Люблю уявляти. Дякую. Чекаю.♥️♥️♥️♥️
Вікторія Івасенко, Я впевнена сподобається)))
Після опису Тайлера, в моїй голові одразу виник образ Тейлора Лотнера)) навіть з хлопцем якого ти обрала вони чимось схожі) Ніну я приблизно таку й уявляла, але молодшою. Ноель в моїй голові більш масивніший, після сцени бійки з Вік в його домі)
Аааа, то з «Сутінок»)) ну він класичний індіанець
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати