Перші відчуття!

Вітаннячка усім !Ось і закінчила свою першу книгу "Тінь його серця",і хочу поділитися враженнями.Писати - кайф який  отримувала впродовж всього процесу,а він був дууже довгим.Були і граблі,і метод "тику" і все на світі,але то таке...Страх,бути не почутою і не зрозумілою ,відступив після перших "зіроньок" та вдячних коментарів.Так,я автор-новачок і нагород напреміях не хапала,але мною керує якесь незбагненне бажання ділитись свої внутрішнім світом з іншими.Я пишу такі книги і про те,що сама люблю читати.Хтось скаже :"Фе,жіноче фентезі!".Але як проста смертна людина ,що кожного дня ходить на роботу,мама та дружина,скажу,що іноді хочеться поринути в безтурботний магічний світ де ти особлива.І нехай це все лиш фантазія,але шалено приємно!!!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Olya Bondar
23.02.2020, 17:03:51

Чекаю на продовження книги "Сходження темної зорі"

Показати 2 відповіді
Olya Bondar
23.02.2020, 17:46:45

Оксамит , Дякую за відповідь.

avatar
Olya Bondar
23.02.2020, 17:00:56

Дякую за книгу.Я,цілком згідна з вами ,лише в книгах можна втекти від буденності та відпочити тілом і душею.Вірити в магію переживати за героїню ,бути там а все решту фантазія домалює

avatar
Діана Нагорнюк
23.02.2020, 16:21:41

Для написання хороших книг і нагород ніяких нe потрібно, потрібно тільки щоб душа до цього діла лeжала і хороша фантазія була а у вас цe всe є. Продовжуйтe писати і ділі. Гарно виходить)

Оксамит
23.02.2020, 16:28:59

Дякую, намагатимуся не розчарувати)!

avatar
Ліна Алекс
23.02.2020, 16:02:14

Вітаю із закінченням першої книги! Уявляю ваші почуття)) Це захват і полегшення одночасно. Нехай муза вас не покидає і надихає на нові історії!

Оксамит
23.02.2020, 16:06:05

Lina Alex, Щиро дякую!Ви праві на всі сто!Тепер буде час дописати інші книги,що вимушено застигли в очікуванні продовження!

Інші блоги
6 розділ, частиночка
Запрошую до прочитання моєї книги, хочу отримати відгук та/або критику:)! Раптом Влад викидає рештки від сигарети. — Давай пройдемось, не для чужих вух. Дає мені руку, я здивовано дивлюсь на неї й поки не встигаю
Новий день і Новий старт
Любі мої читачі! ❤️У мене для вас одразу дві неймовірні новини!Перша — перший том нашої історії повністю завершено! Якщо ви чекали, поки книга буде написана повністю, щоб прочитати її одним махом — саме час зануритися
Починаємо нову історію по Stray Kids
Привіт усім жителям Букнету та усім Stay! Мене звати Ната Бан, і я рада вітати вас у своєму творчому куточку. Я обожнюю динаміку Мінсонів, їхній вайб та хімію, тому вирішила втілити свої думки у повноцінну історію. Спеціально
Виклала продовження розділу від головного героя!
— Мені потрібно брати його з собою чи ти перестанеш сперечатись і будеш слухняною дівчинкою? Я відкинувся назад на сидіння й уважно подивився на неї. Грейсон повільно повернула голову в мій бік. — Так. Я робитиму
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше