Додано
23.02.20 15:50:59
Перші відчуття!
Вітаннячка усім !Ось і закінчила свою першу книгу "Тінь його серця",і хочу поділитися враженнями.Писати - кайф який отримувала впродовж всього процесу,а він був дууже довгим.Були і граблі,і метод "тику" і все на світі,але то таке...Страх,бути не почутою і не зрозумілою ,відступив після перших "зіроньок" та вдячних коментарів.Так,я автор-новачок і нагород напреміях не хапала,але мною керує якесь незбагненне бажання ділитись свої внутрішнім світом з іншими.Я пишу такі книги і про те,що сама люблю читати.Хтось скаже :"Фе,жіноче фентезі!".Але як проста смертна людина ,що кожного дня ходить на роботу,мама та дружина,скажу,що іноді хочеться поринути в безтурботний магічний світ де ти особлива.І нехай це все лиш фантазія,але шалено приємно!!!
Оксамит
336
відслідковують
Інші блоги
Запрошую до прочитання моєї книги, хочу отримати відгук та/або критику:)! Раптом Влад викидає рештки від сигарети. — Давай пройдемось, не для чужих вух. Дає мені руку, я здивовано дивлюсь на неї й поки не встигаю
Любі мої читачі! ❤️У мене для вас одразу дві неймовірні новини!Перша — перший том нашої історії повністю завершено! Якщо ви чекали, поки книга буде написана повністю, щоб прочитати її одним махом — саме час зануритися
Привіт усім жителям Букнету та усім Stay! Мене звати Ната Бан, і я рада вітати вас у своєму творчому куточку. Я обожнюю динаміку Мінсонів, їхній вайб та хімію, тому вирішила втілити свої думки у повноцінну історію. Спеціально
— Мені потрібно брати його з собою чи ти перестанеш сперечатись і будеш слухняною дівчинкою? Я відкинувся назад на сидіння й уважно подивився на неї. Грейсон повільно повернула голову в мій бік. — Так. Я робитиму
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧекаю на продовження книги "Сходження темної зорі"
Оксамит , Дякую за відповідь.
Дякую за книгу.Я,цілком згідна з вами ,лише в книгах можна втекти від буденності та відпочити тілом і душею.Вірити в магію переживати за героїню ,бути там а все решту фантазія домалює
Для написання хороших книг і нагород ніяких нe потрібно, потрібно тільки щоб душа до цього діла лeжала і хороша фантазія була а у вас цe всe є. Продовжуйтe писати і ділі. Гарно виходить)
Дякую, намагатимуся не розчарувати)!
Вітаю із закінченням першої книги! Уявляю ваші почуття)) Це захват і полегшення одночасно. Нехай муза вас не покидає і надихає на нові історії!
Lina Alex, Щиро дякую!Ви праві на всі сто!Тепер буде час дописати інші книги,що вимушено застигли в очікуванні продовження!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати