Додано
02.02.20 19:46:07
Завершення "Вибухової парочки" та новинка!
Дорогі читаті, у середу книга "Вибухова парочка" буде завершена. Мені сумно прощатися з нашими героями, але попереду ще багато цікавих історій!
Сьогодні стартовала моя новинка (Не)бажана вагітність і я буду рада бачити вас на сторінках книги!

- Тобто - ти вагітна? - загородивши мені прохід в квартиру, перепитує чоловік.
- Так, - киваю на видиху і підтискаю губи. Я, звичайно, знала, що він не зрадіє цій новині, та я і сама не в захваті, але все ж не очікувала що буде такий холодний зі мною.
- Від мене?
- Так.
- Який термін?
- Вісім тижнів.
- Відмінна спроба, крихітко, ось тільки незадачка: я бачу тебе вперше у житті, а ще мене не було в країні три місяці. Тому припини верзти цю несенітницю, я на таке точно не куплюся.
- Так, - киваю на видиху і підтискаю губи. Я, звичайно, знала, що він не зрадіє цій новині, та я і сама не в захваті, але все ж не очікувала що буде такий холодний зі мною.
- Від мене?
- Так.
- Який термін?
- Вісім тижнів.
- Відмінна спроба, крихітко, ось тільки незадачка: я бачу тебе вперше у житті, а ще мене не було в країні три місяці. Тому припини верзти цю несенітницю, я на таке точно не куплюся.
Аріна Вільде
8943
відслідковують
Інші блоги
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Вітаю! Запрошую до знижки! ✨✨✨ Кароліна — я ледь впоралася з емоціями та соромом, які мені довелося пережити, через тепер уже колишнього коханого. Я ще не встигла як слід оговтатися, як у моєму житті з'явився
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже-дуже захоплююча книга.
Любов Данч, Дякую!
З новинкую.
Оксана Жезло Штих, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати