Додано
18.01.20 15:14:44
Автори та читачі, потрібна ваша допомога!
Ось вже вийшов на фінішну пряму мій дебютний трилер "Одердимість", а в голові виникла інтригуюча ідея для наступної книги і знову трилер)
Так от, питання наступне: з вашого досвіду, як краще - створювати нового головного героя, чи продовжити писати з персонажом із першої книги?
Якщо серед вас є ті, які вже познайомились з моєю героїнею в "Одержимості", ви б хотіли бачити її в наступних книгах?
Вікторія Івасенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, книга просто супер, неможливо відірватися від читання. З нетерпінням чекаю продовження книги з головною героїнею і героєм з попередньої книги ?
Мені надзвичайно приємно, щиро дякую!) Я вже розпочала роботу над продовженням)
Цікавіше, звісно, продовження. Але потрібно розраховувати свої сили та досвід. Адже продовження має гармоніювати з першою частиною і не суперечити їй в жодному аспекті. На мою думку, це не так просто. Та при бажанні все вдасться.
Так, я з вами погоджуюсь, я дуже довго роздумувала, як гармонійно ввести героя в нову історію. Здається, виходить добре, надіюсь читачам також сподобається)
Я обожнюю читати книги з продовженням і якщо ви вважаєте що Вік може ще показати себе, то варто продовжувати. Я щиро переживаю за неї і надіюсь почитати ще про її життя і розслідування .
Oksana Skulska, Саме почала роботу над продовженням, думаю, буде дуже цікаво) Дякую, що читаєте!
Взагалі, я так бачу, що читачам подобається, коли книги мають кілька частин. Але ніколи не питайте у когось - якщо є ідея, то вона саме ваша і ви бачили її з тим чи іншим героєм, і вам вирішувати, про що чи кого хочете писати.
Ірина Ярошенко, Дякую за пораду) Так, я бачу книгу з тим самим героєм, але мала певні сумніви, через закінчення, яке буде в першій книзі.
Ти ж знаєш, що Вікторія Рід підкоряє серця..) Продовжуй з нею!)
Violetta Yevtushenko, Дякую, я теж її дуже люблю) напевно, так і зроблю)
Гадаю можна при відкрити завісу на нову ідею, зробити натяк на продовження, щодо питання тут прийнятні обидва варіанти, головне гармонійно їх ввести у сюжетну лінію.
Богдан Аксюк, Мій персонаж дещо специфічний, як мені здається. Особисто я її дуже люблю, але цікаво було знати думку читачів і досвід авторів)
Ого, цікаво) впевнена, що справді не можна зациклюватись на одному образі, але мені поки так складно прощатись з героями))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати