Знайомство з Сергієм Грушко, co-founder Букнет

Лише нещодавно я писав за публікацію своєї новели "Тиша в горах" в журналі «Дзвін». 

А ось вчора мені вдалося познайомитися з Сергієм Грушко, співзасновником Букнет. Прочитавши мою новелу він сказав, що мову я маю, пишу красиво, а ось сюжет так собі. Поговорили за твори, обкладинки, сюжет, час пролетів незамітно. Сергій надзвичайно приємний. 

А зустрілися ми тому, що Сергій вирішив вчитися плавати :) Компанія LIVE.LOVE, в якій я працюю, допомагає любителям ставити перед собою спортивні цілі та досягати їх. Вірю, що в найближчий час побачуся з ним знову.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Tokashi Nakadzima
18.01.2020, 15:00:25

Прочитав Вашу новелу! Для мене, цілком гідний сюжет, для когось так собі! Творіть далі і рухайтеся до своєї мети, всім не угодиш)

Та звичайно! Просто так неочікувано було зустрітися. Космос єднає, короче)

avatar
Ворожеска
18.01.2020, 12:44:01

Що ж... світ тісний)))

Ворожеска, неймовірно!

Інші блоги
Знижка на дві книжки!❤️новини!
Привіт, мої чудові!☺️ Маю для вас кілька новин! По-перше, це файні знижки на дві чудові книжки «Донор» та «Янгол для Мері»! Максимально вигідна пропозиція! Хто ще не читав ці хвилюючі та надзвичайно чуттєві
Силу тертя аби з ким не вчать ☺️
Усім привіт ☺️ Сьогодні в оновленнні "У ліжку з Морозом" Макар свідомо, а може й, ні, підставив Ксенію перед сестрою. ☺️ Не можу тримати Вас в завислому стані, тому сьогодні о 12.00 з'явиться ще одна глава,
Мандрит ступає на Оманливу стежину...
Що страшніше за монстра, якого можна вбити мечем? Після успішного завершення свого першого контракту Денис Лимар вирушає до далі до столиці. Разом із ним дорогою йде чародійка Софія, а попереду лише кілька днів шляху
❤️ Велика для мене новина! ❤️
Привіт, мої любі читачі! ✨ Настав той самий хвилюючий і надзвичайно важливий момент. Сьогодні на Букнеті офіційно стартує передплата на мою книгу «Ветеринарка для дракона »! ❤️ Це означає, що історія виходить
А як би ви поступили?
Моя книга наближається до фіналу, і ця сцена я не можу перестати думати про це. Щоб ви зробили в данній ситуації? Підставили себе під удар? Мені було б цікаво. Він розуміє що ціль вона і пікап несеться саме в бік пасажира...секунди
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше