Фінал саги. Не пропусти!

«Шляхи бувають різні та найнесподіваніші…» (с) Ріверія

 

Її викрали з рідного світу, примусили взяти участь у дикому двобої, вона здобула перемогу і стала королевою.

Вона не змирилася з номінальною роллю, завоювала серця людей, правити якими її було обрано, боролася з заздрісниками, що жадали влади.

Вона покохала.

Вона устряла у жорна політичних інтриг, пізнала гіркоту зради, боролася за власну свободу та перемогла.

 

Лія Щеглова, Іва Рівер

Ріверія. Зазирни в мою душу

Епілог опівночі

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Maria Drogomyretska
17.01.2020, 18:57:11

Чекаємо!

Лія Щеглова
17.01.2020, 20:56:07

Maria Drogomyretska, дякую за підтримку, Маріє!)))

avatar
Алиса Ольгич
17.01.2020, 09:58:56

Вітаю з фіналом! Шкода, що відстала, але дуже сподіваюся надолужити, бо перші дві частини захопили неймовірно!

Показати 2 відповіді
Алиса Ольгич
17.01.2020, 16:40:21

Лія Щеглова, Це точно!

avatar
Стефанія Лін
17.01.2020, 13:08:48

Вітаю, Ліє. Стільки роботи, сил, ви молодець)) Я пам'ятаю, як ми дівчат шукали на картинку, то було у минулому році, так? Стільки часу пройшло)) Ви проробили таку роботу, що залишається тільки захоплюватись)))

Лія Щеглова
17.01.2020, 15:04:22

Стефанія Лін, Дякую, Стефаніє, за підтримку!
Так, якраз рік тому шукали дівчат на обкладинку, яка в результаті вийшла з мужиком)))

avatar
Ірина Ярошенко
17.01.2020, 11:23:55

Я поки закінчила першу книгу, але всі точно за мною, вже за день-два, думаю, продовжу! Але що я можу сказати - від історії важко відірватися, поринаєш у цей світ, а потім лише за кілька годин підіймаєш голову і думаєш: "А де я?" Бо настільки реалістично, настільки точно прописано кожну деталь, що легко уявляєш усе те, що відбувається на сторінках! Бажаю ще багато таких крутих творів! Вітаю із завершенням!

Лія Щеглова
17.01.2020, 15:02:40

Ірина Ярошенко, дякую, сонце! Дуже тішуся, що все ж зачепило)))

avatar
Svitlana Kvitka
17.01.2020, 09:43:35

Ох, водночас і радісно і сумно! Чекали ж цього оновлення, по главці читали, співчували, переймалис, а тепер все. Кінець!
Невже не хочете ще писати про Ріверію чи Слевер?

Лія Щеглова
17.01.2020, 15:01:35

Svitlana Kvitka, дякую, квіточка, що була поруч весь цей час)))

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше