Додано
17.01.20 06:58:57
Фінал саги. Не пропусти!
«Шляхи бувають різні та найнесподіваніші…» (с) Ріверія
Її викрали з рідного світу, примусили взяти участь у дикому двобої, вона здобула перемогу і стала королевою.
Вона не змирилася з номінальною роллю, завоювала серця людей, правити якими її було обрано, боролася з заздрісниками, що жадали влади.
Вона покохала.
Вона устряла у жорна політичних інтриг, пізнала гіркоту зради, боролася за власну свободу та перемогла.
Лія Щеглова, Іва Рівер
Ріверія. Зазирни в мою душу
Епілог опівночі
Лія Щеглова
681
відслідковують
Інші блоги
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет:
Ні. Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?

6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧекаємо!
Maria Drogomyretska, дякую за підтримку, Маріє!)))
Вітаю з фіналом! Шкода, що відстала, але дуже сподіваюся надолужити, бо перші дві частини захопили неймовірно!
Лія Щеглова, Це точно!
Вітаю, Ліє. Стільки роботи, сил, ви молодець)) Я пам'ятаю, як ми дівчат шукали на картинку, то було у минулому році, так? Стільки часу пройшло)) Ви проробили таку роботу, що залишається тільки захоплюватись)))
Стефанія Лін, Дякую, Стефаніє, за підтримку!
Так, якраз рік тому шукали дівчат на обкладинку, яка в результаті вийшла з мужиком)))
Я поки закінчила першу книгу, але всі точно за мною, вже за день-два, думаю, продовжу! Але що я можу сказати - від історії важко відірватися, поринаєш у цей світ, а потім лише за кілька годин підіймаєш голову і думаєш: "А де я?" Бо настільки реалістично, настільки точно прописано кожну деталь, що легко уявляєш усе те, що відбувається на сторінках! Бажаю ще багато таких крутих творів! Вітаю із завершенням!
Ірина Ярошенко, дякую, сонце! Дуже тішуся, що все ж зачепило)))
Ох, водночас і радісно і сумно! Чекали ж цього оновлення, по главці читали, співчували, переймалис, а тепер все. Кінець!
Невже не хочете ще писати про Ріверію чи Слевер?
Svitlana Kvitka, дякую, квіточка, що була поруч весь цей час)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати