Подяка Автору!!!

Шановний мій дорогий і улюблений автор https://litnet.com/uk/anna-xarlamova-u708220/blog  - Анна Харламова...  Я хочу подякувати вам за ВАШІ книги, за ВАШУ теплоту якою ви наділяєте через твори...Ви моя фея, і моя муза. Я дуже радію, що цього року познайомилась з вашою творчістю. Адже читаючи їх, я мов сама переселяюсь і переживаю емоції головних героїв. Ці книги, дають змогу відчути вірність, гаряче кохання, та довіру. Та нагадують мені, що цінність стосунків саме важливе у цьому світі. І що не завжди перше кохання буде назавжди. Крім того “ Десертик” дає зрозуміти що за своє кохання потрібно боротись, не зважаючи нінакого і ні нащо. 

Завдяки вам ми маємо можливість відчути всі ці емоції. І я дуже вам вдячна за це. Ви дуже світла і хороша людина, яку я ще ні разу не зустрічала. Дякую вам за всю ту емоційну карусель. За щирі слова, які даруєте нам… І за те, що віддаєте частинку  своєї душі, через книги… Це безцінно…

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Раїса
14.01.2020, 17:13:44

Татка ви молодець!!! Підтримую кожне слово!!! Це правда, Анна автор, який дарує та зігріває своїм теплом, любов'ю та увагою кожного з нас!!! Успіхів та натхнення!!! Ми усі з вами!!! Любимо вас!!!

avatar
Анна Харламова
13.01.2020, 21:44:22

Моя мила, люба Чарівнице Тетяночко!!! Я зворушена до глибини душі, моє серце радіє, я розчулена і вдячна Вам!!!! Коли я побачила Ваш блог, - перше, що я зробила оголосила сім'ї, про нього!!! Мені кортіло поділитися зі сім'єю, з коханим, що мене читає така сонячна людина, як Ви!!! Ви написали такі дивовижні слова, які є для мене найвищою нагородою, моїм натхненням, наснагою, та рушієм!!! Я обожнюю тим чим займаюсь, завдяки цьому, я познайомилась з Вами, моя сім'я літнет зросла і я пишаюсь, що знаю Вас!!! Ви надихаєте кожен раз!!! Ви надихаєте кожним словом та враженням!!! Ви надихаєте своїми щирими емоціями!!! Ви моя натхненниця і друг!!!! Ми пишемо разом, і я це буду завжди повторювати, бо це є правда!!! Читаючи те, що Ви пишете, спілкуючись з Вами - я надихаюсь і знаю, що писати далі. Тому - ми пишемо разом, ці книги НАШІ!!!!
Кожне Ваше слово, я заховала до свого серця!!! Дякую за те, що даруєте своє тепло та щире спілкування!!! Ви надзвичайна жінка!!! Завдяки Вам, я знаю, що на своєму місці!!! Я щаслива!!!! Хай кохання, повага, вірність, тепло, затишок, Десертик - все буде у Вашому житті!!! Люблю і міцно обіймаю!!!!

Татка
14.01.2020, 07:46:27

Анна Харламова, Дякую Вам за побажання))Побачивши що я виграла - захотіла подякувати вам і поділитись з іншими своїми відчуттями...Адже дійсно все що ви пишете це - кайф. Це мій власний наркотик, який я смакую маленькими кусочками...Хоча так хочеться все і одразу)))

Як гарно, що на Літнеті такі вдячні читачі, це надихає! І хоч подяка не мені, але це дуже круто, захотілось також прочитати книги автора)

Показати 5 відповідей
Анна Харламова
13.01.2020, 21:59:34

Вікторія Івасенко, Щиро дякую, сподіваюсь, мої книги подарують Вам гарні враження!!!

Інші блоги
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
Спочатку в ліжко, а потім в серце
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше