Роздуми на майбутній рік.

Сиджу та читаю блоги, всі автори говорять і пишуть про плани на майбутний рік. Які книги вже дописали, а які тільки в почали і готові показати читачеві. 

Розумію, що в мене навіть такого не має. 

Ні, я думаю на наступний рік закінчити дві свої нові книги. Але ж, треба довести до кінця ту книгу, що пишу зараз. Я такий автор, що нікуди не квапится. Пишу коли  хочется, і є час. Тихше їду в своїй творчості. Раніше да, писала майже кожен день, не відіолікаючись. То, було колись.

Про що буду писати в наступному році? 

Підліткове-міське-фентезі під назвою "Стрибаючи в тінь" 

А наступна книга під назвою "Честь відьми: Все, або нічого"

Про що ці книги? Інтрига. Це вже в наступному році, після того, як допишу своїх "Сім Дів"

Дякую за увагу!

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

У мене теж є недописані книги, то не біда. Головне особистий план творчості. Я для себе іноді складаю, тоді легше орієнтуватися.

Показати 2 відповіді

Roksi Royz, Маю на увазі не план книги, а свій план. Прописую там терміни і завдання, що ставлю перед собою. А плани книги дуже допомагають не забути важливого за перебігом сюжетів. З часом можу повернутись до незавершеної історії, та не пам'ятати вже емоцій, чи мотивів героїв.

Інші блоги
Три чоловіки. Три цитати. Один вибір ♥️
Чому жінки люблять читати романи? ♡⁠‿⁠♡⁠ Чоловіки у моїх романах: Ратмір Татаров "Я переверну цей світ догори дриґом, але знайду тебе". "Невинний ангел для демона" _______________ Марат
Не всі борги можна повернути монетами
У Брахдумі кожен знаходить своє місце. Габріель знайшов його серед горнів, металу й майстрів, які оцінюють людину не за словами, а за її роботу. Айзек... знайшов бібліотеку з табличкою "Стороннім вхід заборонено". І,
Троп «сестринство та зрада» активовано
Коли найближчі стають найнебезпечнішими У світі, де небо затягнуте мороком, а монстри ховаються не лише в тінях, а й на королівських тронах, немає нічого міцнішого за сестринство. Це не обов’язково кровний зв'язок.
Ωмегаверс « Начинка вишнево-пʼянка» + 5 ст.
Вітаю, друзу! Маю для вас новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка». ❗️Цитата з Розділ L. Прощальний *цензура* — Розпорядження для адвокатів №1. Підготувати папери для розлучення. —
Авторські труднощі
Вітаю, мої неперевершені ♥️ Моя власна книга мене хакнула. І я говорю про Кохати двох не гріх (картинка клікабельна) До речі, мені здається, чи Джеміні трішки змінив обличчя Марини?) ___________________ Це дивно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше