Додано
09.11.19 14:56:44
Наша солов'їна...
Вітаю всіх з цим чудовим святом! Люблю свою мову, для мене вона найкраща!

Дарія Дагаз
47
відслідковують
Інші блоги
Моїм героям вдома не сидиться...
Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості)))
Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"?
Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГарне свято) Вітаю всіх!
:)
А диктант писали? :)
Починаємо позбуватися русизмів у творі ;)
Перше зауваження: біль - чоловічого роду.
Сама, на жаль, роблю багато таких помилок :(
Але Ви, як людина, що взялася за перо, маєте показувати людям приклад :)
Дарія Дагаз, Навпаки - удачі та натхнення :)
Дякую! Вас також зі святом! Всіх причетних, тобто нас з вами, авторів, бо ми популяризуємо рідну мову у такий спосіб, теж щиро вітаю! Нехай солов'їна квітне і шириться!
Lina Alex, :) і вас))
Всіх із святом)
Ирен Нерри, :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати