Наша солов'їна...

Вітаю всіх з цим чудовим святом! Люблю свою мову, для мене вона найкраща!

Світлина від Novel from Daria Dagaz.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Софія Чайка
09.11.2019, 16:35:37

Гарне свято) Вітаю всіх!

Показати 3 відповіді
Дарія Дагаз
09.11.2019, 20:12:18

:)

avatar
katrina
09.11.2019, 15:35:10

А диктант писали? :)
Починаємо позбуватися русизмів у творі ;)
Перше зауваження: біль - чоловічого роду.

Сама, на жаль, роблю багато таких помилок :(
Але Ви, як людина, що взялася за перо, маєте показувати людям приклад :)

Показати 2 відповіді
avatar
katrina
09.11.2019, 16:22:49

Дарія Дагаз, Навпаки - удачі та натхнення :)

avatar
Ліна Алекс
09.11.2019, 15:49:30

Дякую! Вас також зі святом! Всіх причетних, тобто нас з вами, авторів, бо ми популяризуємо рідну мову у такий спосіб, теж щиро вітаю! Нехай солов'їна квітне і шириться!

Дарія Дагаз
09.11.2019, 16:13:19

Lina Alex, :) і вас))

avatar
Ирен Нерри
09.11.2019, 15:11:51

Всіх із святом)

Дарія Дагаз
09.11.2019, 15:13:29

Ирен Нерри, :)

Інші блоги
Герої вирушили в гості ;))))
Моїм героям вдома не сидиться... Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості))) Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"? Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Вона викрала його… але не була готова до наслідків
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
Що таке право Глеха?
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше