Додано
26.10.19 09:31:47
Результати розіграшу "Магія в мені 2"!!!
Доброго дня!
Дякую всім за участь!
Переможець:
8) Valentina Petrik — мої щирі вітання!
(Щоб отримати промокод, напишіть мені у https://www.facebook.com/profile.php?id=100020865066722
Або у коментарях вкажіть куди Вам написати!
Іса Тарк
1812
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
2 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за перемогу ? можна також у фейсбуці списатись, я просто ніколи не вигравала і трохи розгублена..
Іса Тарк, Велике спасибі)
Я написала вам у Фейсбуці)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати