Уроки копірайту для письменників
Я завжди любила історії. Мене захоплювало кіно та перевірена часом література. Колись, я з однаковим захопленням читала пригодницьку літературу Генрі Райдера Хагарта, про англо-бурську війну. Гарі Гарісона, бо його фантастики була переважна більшість в нашій бібліотеці. А ще я зачитувалась Олександром Дюма, батьком та сином.... І, певна річ, вирішила і собі стати письменником.
Як одна писака пішла в копірайтери
Певна річ, що зайнятись фрілансом і податись в копірайтери мене змусив вічний брак коштів. Я вирішила так, що коли вмію гарно писати, сподіваюсь. То чому б на цьому не заробити? Тимбільше, що там робота взагалі легка. Частіше тексти просто переписуються....
Але копірайтери працють важко і за копійки, фактично. Зараз я б не стала писати тексти навіть за 50 гривень за тисячу знаків. Воно того не варте. Простіше і доцільніше самій вести сайт....
Але історія навіть не про те....
Як працює google?
Наведу класичний приклад на власному блозі і нещодавній статті Вийти заміж за принца або побут в літературі. Так діють ключі, або ключові пошукові запити. Саме на них реагує пошукова система, коли користувач щось шукає. Про це варто пам`ятати, коли створюєте статтю.
Я розумію, що для кожного важливий власний твір, власна робота. Що то за праця, я знаю не з чуток. Тому, певна річ....
Підписуйтесь на мою сторінку на Litnet. Читайте історичний роман про Волинського князя Романа та скажіть, чи розділяєте ви теорію зоопарку в Частинці чогось більшого.
Кінець рекламної паузи.
Все це, звісно, має працювати. Але, при написанні блогу, пам`ятайте, що головний в цій історії Google, та інші пошукові системи до яких прив`язаний Litnet. Я, наприклад, не хочу писати блог, що житиме буквально на перших п`яти сторінках сайту. Незабутній досвід копірайтера мене навчив не писати жодного зайвого слова.
В бородьбі за власне творіння
Реклама власного твору - це не погано. Я лише за. І хоч головний твір мого життя - Князівство Романа, наразі, написаний лише на половину, це зупинить мене від його просування в мережі. Я буду писати корисні статті про власне творіння, змушуючи пошукову систему працювати на себе. Мене надихнуло те, що google вивів її в топ, хоч це і тимчасове явище.
Щоб зберегти тенденцію варто писати блоги і чимало.
Напишіть, чи була цікава вам ця стаття? Чи варто детальніше зупинитись на особливостях рекламних статтей?
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТема цікава, проте Ви не розкрили жодного секрету) Тобто весь цей блог, як і попередній, направлений лише на просування Вашого твору? Наживка для Гуглу і читачів, що користуються цією пошуковою системою?
София Чайка, Якщо чесно, я не знала, наскільки цікавою буде тема. То лише проба ґрунту.
Звісно, я хочу щоб мене читали. Але я розумію, що я тут не одна така.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати