"Сучасний Шерлок" - про переможців

Вітаю всіх! Як член журі, я хочу подякувати усім учасникам. Гадаю, цей конкурс для нас став цікавим та корисним досвідом. Для мене точно так і є. Зі свого боку скажу, що робіт цікавих та гідних перемоги було набагато більше, ніж три, і я справді вдячна авторам за цікаві ідеї та образи. Але, як ви розумієте, ми мусили виставити бали та назвати лише три роботи. Мушу сказати, що в усіх членів журі смаки були дуже різними, але саме ці роботи всі до єдиного оцінили достатньо високо.

Щодо робіт переможців.

По-перше, вітаю кожного з вас! Гадаю, хто читав роботи, погодиться, що вони справді гідні перемоги. 

Долоня мерця - знаходилась у моєму власному ТОП-3. Ця робота вразила мене ледь не з перших рядків. Це була перша робота, прочитавши яку я сказала собі: "Клас! Більше б робіт такого формату!" Це оповідання мені здалося яскравим, гармонійним, багатим на образи. Нестандартний Шерлок, який дивиться очима другого героя, вишукана детективна складова. Дуже тішуся, що думки колег співпали, і робота таки отримала призове місце.

Відлуння. Робота, яку я читала останньою. Від якої вже не чекала жодних сюрпризів. Вже мала в голові складений ТОП не лише 3, а й 10. Читала, вважай, вночі, і вже з перших рядків "прокинулась". Стиль, образи, описи - все так гармонійно, вишукано та яскраво… Чи думала я, що вона стане переможцем? Не замислювалася про це. Просто, прочитавши, виставила свої оцінки, вони виявились високими, але не похитнули мій ТОП-3. І вже вранці, коли ми стали підбивати підсумки, виявилося, що високі бали цій роботі поставила не лише я, а й решта членів журі. Робота обійшла лідерів, моїх і тих, що намічалися до того, та посіла друге місце. Не знаю, як для решти членів журі - для мене це стало несподіванкою. Але робота хороша і варта читацької уваги.

В горі та радості. Робота, яка посіла перше місце - в моєму власному рейтингу була на 4. Так, кажу щиро, як є. Гідне оповідання, яскраве та в міру логічне. Детективна складова на рівні. Образи та  герої яскраві. Локація - не могла не торкнути в силу місця проживання. Але для мене трохи спойлерним виявився той персонаж-вбивця. Я вважала, що то все ж не він, що то хитрий авторський хід. Тобто бачила, що авторка веде до нього, але думала, що там є план. Плану не виявилося. Ще мені було цікаво, я питала у інших членів журі, як вони сприймають локації. Адже мені все було впізнавано, а от, коли не знаєш, про що йдеться, мусить бути інше сприйняття. Всі члени журі оцінили цей аспект та оповідання в цілому на високому рівні. За результатом оцінювання саме ця робота набрала більшу кількість балів. Тож, я можу лише привітати авторку.

Дайте мені кілька днів і оформлю в літери враження в цілому та озвучу своїх лідерів. Скажімо ТОП-10 чи, можливо, 15. Я ж кажу, гідних робіт було справді багато, що безмежно тішить! 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Токар
16.10.2019, 13:33:56

Де підписатися можна?) В мене приблизно такі ж враження від цих творів

Лія Щеглова
16.10.2019, 13:46:01

Tory_Chameleon, я бачила, що Ви прочитала багато творів конкурсних. Було б цікаво порівняти Ваш топ, скажімо 10 з моїм)

avatar
Witold Pajgert, Sonia Pajgert
16.10.2019, 08:27:21

Долоня мерця теж сподобалась. Щось є в ній наближене до авторів скандинавських детективів., того ж Хенінга Манкелля. Цікавий автор, якого я до тепер не знав. Дякую, Ліє за наводку)))

Лія Щеглова
16.10.2019, 10:39:19

Witold Pajgert, Sonia Pajgert, дякую, рада, що читачам та авторам теж заходить.

avatar
Ірина Ярошенко
16.10.2019, 07:23:19

Дякую за враження і важку роботу! Я просто не уявляю, як це можна все перечитати та оформити у висновки! Ви молодці!

Лія Щеглова
16.10.2019, 10:38:31

Ірина Ярошенко, очі бояться, руки роблять)))
Хоча тут якраз очі робили)))

Інші блоги
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті)
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше